Forum

70-620 vista sınavı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

70-620 vista sınavı...

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
374 Görüntüleme
(@ismailcan)
Gönderiler: 28
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba... 

kurs biteli aylar oldu ve arkadaşlarla bir yerden başlama kararına vardık ve başlıyoruz... bunun için en gücel testing i burdan bulacağımızı ve bizlere bu konuda yardımcı olunacağını duyduk...

Gönderildi : 19/02/2009 01:42

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Arama yaparak sorunuz cevabını bulabilrdiniz.

http://www.cozumpark.com/forums/thread/34447.aspx

http://www.cozumpark.com/forums/thread/34447.aspx

Linklere gözatın.

Gönderildi : 19/02/2009 03:13

(@ismailcan)
Gönderiler: 28
Eminent Member
Konu başlatıcı

forumlara baktım ama hep eski olduklarını gördüm o yüzden yeni konu açma gereği gördüm.. bu kadar tepki alacağımı bilmiş olsaydım hiç çözümparka uğramazdım... teşekkür ederim zahmet verdiğim için...

Gönderildi : 19/02/2009 22:40

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

forumlara baktım ama hep eski olduklarını gördüm o yüzden yeni konu açma gereği gördüm.. bu kadar tepki alacağımı bilmiş olsaydım hiç çözümparka uğramazdım... teşekkür ederim zahmet verdiğim için...

Merhaba,

Öncelikle şunu belirtemk istiyorum.Postu yazarken aram yapıp ulaşamadıgınız yazmamıştınız bende size aram ile de bu yola ulaşabileceğinizi söyledim.Tepki vermek değildi yanlış anlaşılmasın lütfen.Aksine ben dahil,çözümparktan öğrencek çok şeyimiz var.Yanlış anlaşılma için kusura bakmayın.

İyi akşamlar. 

Gönderildi : 20/02/2009 01:16

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Ugur arkadaşımızın mesajında tepki verdiğine dair bir ifade göremedim.Konu açmadan önce arama yapılması gerektiği forum kurallarında yer almaktadır.Vista sınavı için verilen linkleri inceliyebilirsiniz.

Gönderildi : 20/02/2009 18:30

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Sn.İsmail Bey;

Uğur Beyin ne gibi tepkisi olduki size karşı. Arkadaşımız sadece size en kestirme yolu göstermiş. Ayrıca siz ilk postunuzda arama yaptım ama onlardan daha yenisi var mı gibi bir ibarede kullanmamışsınız. Benim okumadığım başka bir kelime yada sizi rencide edecek bir şeyler mi yazdı arkadaşımı. Asıl ben sizin amacınızı ve tepkinizi anlamış değilim.

Gönderildi : 20/02/2009 19:09

Paylaş: