Forum

Uzaktan eğitim vere...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Uzaktan eğitim veren kurumlar

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
776 Görüntüleme
(@evrenselim)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Selamlar
bilgisayarla ilgili web programlama, sistem ve ağ uzmanlığı, 3dmax vb.  eğitimlerini veren bildiğiniz iyi firmalar var mı? 

En önemli kısım uzaktan eğitim olması. teşekkürler

İletiyi düzenle

Gönderildi : 03/04/2015 16:46

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

bildiğim kadarıyla uzaktan bu eğitimleri veren kurum yok. bir ara bir kurum denemişti ama spesifik konular için, mesela Exchange, Active Directory gibi ama sonrasında sanırım onlar da katılım olmayınca devam etmedi.

eğer eğitime katılmaya zaman yoksa yada bulunduğunuz alanda eğitim kurumu yoksa internette eğitim videoları var, mcse gibi kursların bütün konularını içeren videolu eğitim setleri var onları download edebilirsiniz.

Gönderildi : 03/04/2015 21:07

(@evrenselim)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

merhabalar

bildiğim kadarıyla uzaktan bu eğitimleri veren kurum yok. bir ara bir kurum denemişti ama spesifik konular için, mesela Exchange, Active Directory gibi ama sonrasında sanırım onlar da katılım olmayınca devam etmedi.

eğer eğitime katılmaya zaman yoksa yada bulunduğunuz alanda eğitim kurumu yoksa internette eğitim videoları var, mcse gibi kursların bütün konularını içeren videolu eğitim setleri var onları download edebilirsiniz.

Özel mesaj ile bu linkleri paylaşmanız mümkün mü? Ve bu konuda tavsiye edeceğiniz bir kitap var mı? 

Gönderildi : 04/04/2015 20:00

(@fatihvural)
Gönderiler: 264
Reputable Member

Eskiden Faruk Çubukçunun online olarak verdiği eğitimler vardı fakat sanırım artık güncel değil ve devam edilmiyor fakat eski eğitimler sitelerinde hala duruyor  ( http://www.edufleks.com).Buna ilaveten www.microsoftvirtualacademy.com  dede dersler mevcut inceleyebilirsiniz.
Youtube üzerinden de çeşitli konularda birçok ders bulabilirsiniz.İngilizce sorun değilse 
http://www.cbtnuggets.com üzerinde birçok konuda dersler mevcut.
Eğer network alanında ise cisco nun kendi discovery ve exploration dökümanları var güncel olmayabilir fakat temel için güzel dökümanlar.İlaveten Cema hocanın (Cemal Taner) kendi hazırladığı eğitimler internet üzerinde mevcut onlardanda yararlanabilirsiniz.

Gönderildi : 14/04/2015 18:01

(@sinahoca)
Gönderiler: 10
Active Member

uzaktan eğitim yolu ile alınan sertifikasyonların geçerliliği nasıl oluyor peki?

Gönderildi : 12/08/2015 14:22

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

uzaktan eğitim yolu ile alınan sertifikasyonların geçerliliği nasıl oluyor peki?

eğitim ile anca eğitim aldığınıza dair bir belge alabilirsiniz , sertifikalar sınav sonucu alınmakta ve geçerlilikleri hangi sertifikayi almak istediğinize göre değişir muhtemelen

Gönderildi : 12/08/2015 14:34

Paylaş: