Forum

ERP için kursl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ERP için kurslar hakkında bilgisi olan arkadaş var mı?

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
427 Görüntüleme
(@VildanAktas)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Ben yazılım destek üzerine çalışmaktayım.Bildiğiniz ERP kursları var mı?Ben bilge adamdan baktım ama fiyatları çok pahalı.ERP konusunda uzmanlaşmak adına hangi kurslara gitmem gerekli.? 

Gönderildi : 07/01/2015 00:33

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Merhaba,

ERP geniş bir kavram  tüm programlarda uzmanlaşmanız neredeyse imkansız.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/01/2015 00:56

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

ERP paket bir program herkese aynı olarak kurulan bir mimari değil. Neticede Terzi usulü kuruluşa özel olarak yazılan program. Kuruluşlara göre bazıları ortak olmak üzere bir çok modül bulunmaktadır. Bu nedenle kullanacağınız ERP ile ilgili olarak gerekli gördüğünüz modüllerde eğitim alabilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 08/01/2015 00:18

(@emelkarakoc)
Gönderiler: 2
New Member

Vildan hanım merhaba,

http://www.ias.com.tr/tr/Content/seminer-ve-egitimler sayfasından ücretsiz ERP uzmanlık eğitimlerini görebilirsiniz.

Gönderildi : 08/01/2015 13:34

Paylaş: