Forum

second shot hakkı

Bildirimler
Hepsini Temizle

second shot hakkı

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
395 Görüntüleme
(@UgurSALMASUR)
Gönderiler: 163
Estimable Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar second shot hakkı hazirana kadar uzatılmış fakat ben prometricten sınav kaydı olurken  voucher number almadan kaydımı tamamladım ve bildiğim kadarıyla ikinci kez sınava girme hakkım olmuyormuş bu durumda second shot hakkımı kazanmak için ne yapmalıyım veya bu kaydımı iptal edip yeni bi sınav kaydı açabilirmiyim ödediğim para yanarmı?

Gönderildi : 17/03/2008 19:49

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar Sn. Uğur Salmaşur

Sınava girmediyseniz ve online olarak aldıysanız sınavı iptal edebilirsiniz. Ücreti kredi kartı ile aldıysanız + olarak geçiyor hanenize. (vakit alabiliyor)

Secondshottan yararlanabilmek için forum da daha önce adımlar anlatılmıştı diye hatırlıyorum ama kısaca:

MS site'a gidiyorsunuz orada kayıt oluyorsunuz (ss için) e-mailinize bir code geliyor prometricten sınav alırken o kodu girip apply diyorsunuz ondan sonra kalırsanız tekrar girebiliyorsunuz.

Başarılar.

Gönderildi : 17/03/2008 19:54

(@UgurSALMASUR)
Gönderiler: 163
Estimable Member
Konu başlatıcı

rahmi bey çok teşekkür ederim iptal ettikten sonra  hesaplarımı nasıl görebilirim dediğiniz gibi + olarak geçtiğini felan?

Gönderildi : 17/03/2008 19:58

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Kredi kartını hangi bankaya ait ise ilgili bankanın web arayüzünü kullanıyorsanız orada görebilirsiniz. Harcama kalemlerinde sınav ücreti olarak kesilmiştir aynı tutar + olarak daha sonra görünür.(Kur dönüşümleri olduğu için bir fark oluşabilir mi orasını bilmiyorum. Son yükselişe göre yatırırlar sa karda olursunuz 🙂 )

Gönderildi : 18/03/2008 11:36

(@webmastersan)
Gönderiler: 1
New Member

üstat selam

prometricten second shot lı bir sınav aldım sınavdan kaldım şimdi  ikinci kez girmeye çalışıyorum randevu esnasında bana verdiği hata

" if we know your MCP ID we will populate it on the following page. if it is incorrect,pleause  update it. if you do not have an MCP ID please leave it blank."

mcp ıd yi güncellemek için personel bilgilerinin arasında bir bölüm yok.bana yardımcı olurmusunuz. gönderdikleri mail içinde mcp ıd no var fakat sınavı alırken tekrar para istemesi moralimi bozdu. etrafıma yardım edebilecek kimsede tanımıyorum.test merkezleride ilgilenmiyor.ingilizcem olmadığından kontakta kuramıyorum.yardımlarınızı esirgemezseniz yol gösterirseniz sevinirim.

Gönderildi : 21/01/2009 03:10

Paylaş: