Forum

Prometric Zaman Aşı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Prometric Zaman Aşımı Sorunu

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
340 Görüntüleme
(@SelimYilmaz)
Gönderiler: 82
Estimable Member
Konu başlatıcı

Prometric e önceki yıl Ocak(2011) ayında yaklaşık 300 dolar para yatırmıştım. 70-536 sınavı için kayıt yaptırdım ancak özel nedenlerden ötürü sınava giremedim. second shot denen olaydan kod geldi. Belirttiğim nedenden ötürü tekrar hiçbir sınava giremedim. aradan 1 yıl geçtiği için zaman aşımına uğradığı uyarısını veriyor. Bilgisi olan varsa (ingilizcem anlamaya yeterli gelmedi.) herhangibir hak talep edebiliyormuyum)?

Gönderildi : 23/02/2012 20:52

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba Selim Bey,

İngilizce metni buradan özel içerikleri silmek kaydı ile yayınlarsanız kontrol edelim.

Gönderildi : 24/02/2012 03:05

(@SelimYilmaz)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Voucher Number or Promotion Code
The voucher **********, has expired.
If you feel this is in error, please contact customer service.
şeklinde bir mesaj geliyor voucher ya da second shot numarasını girerken. ingilizcem yeterli olmadığından customer a henüz birşey yazmadım. sanırım bu durum daha önce kimsenin başına gelmedi.

Gönderildi : 27/02/2012 16:20

(@HasanKose)
Gönderiler: 5
Active Member

Voucher kodunuzun kullanım süresinin bittiğini söylüyor. Terms & Conditions kısmında "Once a voucher has expired, it can not be extended or reinstated and the fee paid is lost."

"Voucher kodunun kullanım süresi bittiğinde, kullanım süresi uzatılmaz, tekrar aktif edilmez ve ödenen ücret boşa gitmiş sayılır"

Korkarım ki kullanamayacaksınız yatırmış olduğunuz ücreti. 

Gönderildi : 27/02/2012 20:55

(@SelimYilmaz)
Estimable Member
Konu başlatıcı

geçmiş olsun diyorsun yani 🙁

Gönderildi : 29/02/2012 22:50

Paylaş: