Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Mcse hakkında

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
308 Görüntüleme
(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Sayın hocalarım,
Siteyi takip etmekteyim öncelikle böyle bi site için teşkkur ediyorum.Benim sorum şöyle olacak.Bende It sektöründeyim ama ingilizcem yok deneek kadar az.Teknik olarak ingilizceyi çalışmak ve sınavlara girmek istiyorum.70-260 sınavına girmemi söylediler ilk önce.şimdi kafamdaki sorular şu acaba 2003 server ve windows xpyemi çalışsam yoksa vista ve server 2008 üzerinemi yoğunlaşsam.Bu yolda ilerlemem için ne yapabilrim?Sitedeki makakelerden farklı olarak kaynak gösteren olabilrimi.özellikle ingilizce öğrenmem konusunda.şimdiden herkese teşkkurler..iyi çalışmalar.

Gönderildi : 01/07/2008 18:59

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Selam;

Size tavsiyem portal içerisinde arama yapmanız. Bu konulara ayrıntılı açıklamaları Rahmi Hocamız yapmıştı. Arama sonuçlarında kafanızdaki bir çok soruya cevap bulacağınıza inanmaktayım. Ama genede aklınıza takılan bir şeyler kalırsa buraya yazarsanız cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

Gönderildi : 01/07/2008 19:06

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member
Konu başlatıcı

portali surekli takip etmekteyim.ingilizce icin soru bazli calismam gerkliymis.bunun icin kaynaklar nelerdir.mcse ve mctip icin sinav siralamalrini ve soru uygulamlarini nereden bulabilirm.zaten makaleleri takip etmekteyim.kendimi gelistirmek icin biseyler istiyorum.tesekkurler..

Gönderildi : 02/07/2008 01:32

Paylaş: