Forum

Microsoft sınavları...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft sınavları için voucher

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
405 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar, haftaya 70-680 sınavına girmeyi düşünüyorum ve voucher arıyorum nereden temin edebilirim ?

Teşekkürler 

Gönderildi : 03/10/2011 17:08

(@harunkorkmaz)
Gönderiler: 278
Reputable Member

Bildiğim kadarı ile şu an için voucher number verilmiyor. ve sınava ne zaman gireceksiniz? girinci sonuç hakkında bilgilendirme yapabilir misinz özelden

Gönderildi : 04/10/2011 12:05

(@m.eminarslantay)
Gönderiler: 152
Estimable Member

Sınavlar için şimdilik bi indirim yok Dreamspark  kartlarından eline geçtiğinde www.dreamspark.com a girip kart üstündeki kodu yazdıktan üyeliğin aktifleşecek sonra    Training & Certification  bölümünden voucher kodu alıp sınava girebilirsin  Voucher kod sadece TS olan sınavlarda geçerli PRO'larda geçerli değildir. Başarılar dilerim

Gönderildi : 05/10/2011 17:20

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Teşekkürler Emin Bey.

Gönderildi : 06/10/2011 15:50

(@slmakoz)
Gönderiler: 8
Active Member

Sınavlar için şimdilik bi indirim yok Dreamspark  kartlarından eline geçtiğinde www.dreamspark.com a girip kart üstündeki kodu yazdıktan üyeliğin aktifleşecek sonra    Training & Certification  bölümünden voucher kodu alıp sınava girebilirsin  Voucher kod sadece TS olan sınavlarda geçerli PRO'larda geçerli değildir. Başarılar dilerim

Emin Bey,

Bende 70-680 sınavına girmek istiyorum fakat anladıgım kadarıyla voucher kod bulmamız zor. Bu Dreamspark kartlarından temin etmek icin ögrenci olmak gerekiyor galiba ? Ben ögrenci degilim..Bu kartlardan temin etmem mümkün degilmidir ? Edersekde buradan gelecek voucher kod ile sınava girmenin herhangi bir sakıncası varmıdır acaba ?

Gönderildi : 06/10/2011 21:56

(@m.eminarslantay)
Gönderiler: 152
Estimable Member

Dreamspark kartlarını MSP ler dağıtıyor genelde Bulunduğun üniversitediki  msp den alabilirsin başka biri alıp siteye girip kodu alıp sana yollasa gidip o kodla sınava girebilirsin kimden geldiği önemli değil kod doğru ise girersin şuan bildiğim kadarıyla böyle bi indirim yok

Gönderildi : 07/10/2011 13:18

Paylaş: