Forum

Microsoft Sınavları

Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft Sınavları

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
426 Görüntüleme
 vids
(@vids)
Gönderiler: 11
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba  arkadaşlar

Ben microsoft  sınavlarına girmek istiyorum  ama  bu konuda  hiçbir  bilgim yok  ben 16 yaşındayım yaşla ilgili  bir sorun oluyo mu bunun hakkında bilgi verirseniz iyi olur aslında    yazılım    sertifikalarımı aldım  erkenden yol  almak istiyorum kendimi  ne kadar hızlı geliştirirsem benim için  iyi olucak    sınavlar aşamalı aşamalı hangisi ilk 1. sınava girince geçtiğimde hangi sertifika alıyorum bunun aşamaları neler dir  sınavlarda ne soruyorlar 🙂 internetten  baktım  soruları ezberleyip giden var sanırım öyle birşeyler gördüm  çıkmış sorular varsa bana da atabilirmisiniz   yardım ederseniz sevinirim. 

Mustafa 

Gönderildi : 15/02/2011 02:58

(@ademyetim)
Gönderiler: 56
Trusted Member

Merhaba,

www.examcollection.com adresinden örnek soruları bulabilirsiniz, hp , microsoft bütün vendorların sınavlarını dump ezberleyerek gecmeniz mümkün, fakat

bunun size herhangi bir kazanç sağlıyacağını düşünmüyorum, microsoftun mcse mantığını öldürmesindeki bir nevi amaç da buydu galiba it uzmanlarını belirli

bir alanda uzmanlaşmasını sağlamak , Exchange, Hyper-v vs.., siz yazılım alanında sertifikalarım var demişsiniz bu alanda yeteneğiniz varsa kendinizi

geliştirmenizi tafsiye ederim, ve yaşınız çok genç, bilişim sektörünle ilgilenmeiz bu yaşta ilerleyen yillar için büyük bir artı olacaktır fakat bu çalışmayi yaparken

eğitim hayatınızı aksaltmayın , bu sertifikaların bu yaşda size katacağı çok fazla bir şey olmaz, sertifikalar da amacından çıktı zaten, yeteneğiniz olan alanda

başarılı bir kariyer hayatı diliyorum..

Gönderildi : 15/02/2011 11:44

vids
(@vids)
Gönderiler: 11
Eminent Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler 

Gönderildi : 16/02/2011 02:39

Paylaş: