Forum

Sınavı iptal etmek ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sınavı iptal etmek yada yenilemek

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
353 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba.

Haftasonu sertifika sınavına giricem. Yalnız elime kayıt yaptırdıktan sonra bir kod geçti. Kayıdın sadece yerini değiştirebiliyorum başka bir güncelleme yapamıyorum. Cancel bölümü var ama tereddüte düştüm. Başvuruyu iptal edip kodla alsam tek sınav parasımı öderim iki sınav parasımı. Sınavı aldığım kredi kartıda arkadaşımın olduğu için kontrol edemiyorum parayı çekmişler mi çekmemişler mi.

Gönderildi : 05/02/2011 03:06

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

sınavı iptal edebilirsiniz yada farklı bir test merkezine aktarabilirsiniz.

para çekilmiştir bırakmazlar :)) bir iş günü sonra genelde ekstrede görülür.

kolay gelsin

Gönderildi : 05/02/2011 11:32

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Sınavı iptal edip tekrar alsam yine para çekilir mi?

Gönderildi : 05/02/2011 12:30

(@kenanbulbul)
Gönderiler: 85
Estimable Member

İptal ederseniz yaklaşık 1 ay içinde kartınıza geri ödeniyor. Herhangi bir extra ücret ödemezsiniz yani =)

Gönderildi : 05/02/2011 19:22

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Yanıtlar için teşekkrüler.

Resmen ilk sınav acemiliğini yaşıyorum. Sınava giren arkadaşlar kimliğini götürsen yeter dediler,bugün aradım yok ehliyet yok pasaport.

Gönderildi : 05/02/2011 21:32

(@kenanbulbul)
Gönderiler: 85
Estimable Member

Kural olarak bir fotografli birde imzali ( ehliyet gibi ) belge goturmeniz lazim. Ama herkesin pasaportu veya ehliyeti olmak zorunda degil. Kimlik ile gitmeniz yeter. Hangi sinav merkezi bu ?

Gönderildi : 05/02/2011 23:49

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Bana gelen mailde kimliğinizi doğrulayan 2 belge getirin ama biri mutlaka resimli olsun diyor. Bu aradığım arkadaş kimliğin olacak,pasaportun olcak birde ehliyetin olacak diyor. Sonrada biz zaten aynı ülkede yaşıyoruz pasaporta gerek yok, aslında olması lazım ama böyle bir kolaylık tanıyoruz diyor. Telefonda 1 saat dil döktüm yok ikiside diye en sonunda resmi bir daireye verdiğiniz imzalı bir evrak getirin dedi. Terhis belgesini buldum onu götürücem. Kabul etmezsem sınava girersin ama raporumda belirtirim falan diyor.

Yer dilko english.

Gönderildi : 06/02/2011 13:29

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Kimlik ve Kredi Kartıda olur.

Gönderildi : 06/02/2011 14:13

Paylaş: