Forum

Sinav gecerlilik su...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sinav gecerlilik sureleri

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
962 Görüntüleme
(@cem.tasci)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Microsoft`un sitesinden baktigimda girmis oldugum sinavlarla ilgili olarak aldigim bilgiler sunlardir.

Microsoft Certified Professional   May 05, 2006

Microsoft Certification Exams Completed Successfully

Exam ID Description  Date Completed
 350 Implementing Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2004  Jan 31, 2007
 290 Managing and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Environment  Jun 30, 2006
 270 Installing, Configuring, and Administering Microsoft® Windows® XP Professional  May 05, 2006

MCP sertifikam hala gecerlimidir?En son 2007 de 350(ISA) sinavina girmisim.Bu sinavimin gecerliligi varmidir?MCSE+S sertifikasi icin hangi sinavlara girmem gerekli?Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum.Simdiden tesekkurler...

Gönderildi : 28/08/2010 21:14

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Merhaba Cem bey

Sertifikalarınız hala geçerlidir. Resimler bölümünden sertifikalar için ilgil sınav kodlarını edinebilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/photos/sertifikasyon/picture77560.aspx

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/08/2010 21:19

(@cem.tasci)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

70-350 sinavina  jan 31 2007 de girmisim sinav gecerlilik suresi 3yil diye duymustum boyle birsey varmi?Yoksa 70-291 sinavina girip MCSA sertifikasina sahip olabilir miyim?Birde 70-620 vista sinavina girmem gerekiyomu?Cevap icin tesekkurler

Gönderildi : 28/08/2010 21:30

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

not expire, but as Microsoft releases new versions of the associated .... sınavlar geçerli ancak yeni ürünler çıkınca bir hükmü olmuyor. Yani siz resimdeki eksik sınavlarınızı tamalayarak sertifikasyonunuza devam edebilirsiniz.

ayrıca bir sertifika için hangi sınavlara gireceğinizi mcp member site üzerindeki certification planning bölümünden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/08/2010 21:51

Paylaş: