Forum

spy yazılım ön...

Bildirimler
Hepsini Temizle

spy yazılım önerisi

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
399 Görüntüleme
(@RusenTopcu)
Gönderiler: 189
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

PC'de messenger acılınca online bir kullanıcının üzerine cift tıklayınca penceresi acılıp hemen kapanıyor ayrıca karsı tarafa cesitli linkler gidiyor durup dururken. karsıma kontor reklamı sayfaları cıkıyor.bununla ilgili olarak ne yapabilirim.güncellemeleri yaptım spybot yazılımı ile tarama yaptım.explorerı kaldırıp yeniden yukledim fakat sorun cözülmedi.üzerinde trend micro var.yardımlarınızı bekliyorum.

Tesekkür ederim.

Gönderildi : 13/02/2009 14:05

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Merhabalar,

Bu tür durumlarda mail adresine virüs bulaşmasıyla alakalı olarak bilgisayarı güvenli modda antivirüs taraması yaptırın daha sonra msn adresinizin şifresini her ihtimale karşı değiştirin sorununuz düzelecektir.

Gönderildi : 13/02/2009 14:15

(@RusenTopcu)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Dogan bey,

tarayıcıyla ilgili sıkıntıyıda cözermi bu pc de aniden karsıma kontor reklamı pencereleri geliyor.varsayılan olarak www.cozumpark.com olarak tarayıcımı ayarlıyorum pc'yi restart ettikten sonra varsayılan sayfa reklam sayfası oluyor.

Tesekkür ederim.

Gönderildi : 13/02/2009 14:35

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Spyware Doctor'u kurup sisteminizi taratır mısınız?

Gönderildi : 13/02/2009 14:40

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Merhabalar,

Sinan Hocamında dediği gibi spyware ile tarattırın bilgisayarınızı sorun muhtemelen düzelecektir bunun dışında benimde size önerebileceğim trojan programı malware ile de cihazı tarattırmanızda fayda var.Bu şekilde ie giriş sayfası değişiyorsa gerekli virüs taramalarından sonra düzelecektir.

Gönderildi : 13/02/2009 15:07

(@RusenTopcu)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba önerileriniz icin cok tesekkür ederim bu islemleri yapacagım olumsuz olması durumunda geri dönüs yaparım.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 13/02/2009 15:09

Paylaş: