Forum

Stormshield sn510 v...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Stormshield sn510 vs xtm 505

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
472 Görüntüleme
(@yusufdemir)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar

Geçen mesajımda WG xtm 505 cihazımın arızalandığını ve yeni ürüne geçkmek istediğimi belirtmiştim.

Bu sebeple çalıştığım firma Stormshield sn 510 önerdi bu ürün WG xtm 505 kadar iyi mi kullanan arkadaşlar var mı ?
Aldığım zaman keşke dedirttirecek mi bana.
Konu hakkında öneriniz nedir.

Xtm 505 lisansı yeni bir xtm 505 e aktarılabiliyor mu yoksa sıfırdan lisans mı almam gerek .

Gönderildi : 14/01/2016 11:56

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4284
Co-Helper

ülkede desteğin yaygın olduğu, cihaz hizmetinin tek bir firmaya bağlı olmadığı ürünlerden seçin derim. WG, fortigate vs iş görür.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/01/2016 15:47

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1627
Noble Member

NetASQ kullanıyoruz. Stormshield'e satıldı mı birleştiler mi bilmiyorum. Bakarsanız benzer donanım kullandıklarını göreceksiniz. Sözün özü Netasq'ı tavsiye etmiyorum. Ürün end of life oldu. Destek konusu sıkıntılı. Başka ürünlere bakın derim.

Gönderildi : 14/01/2016 15:57

(@yusufdemir)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim önceliğim elimdeki WG xtm 505 cihazını 515 ile değiştirme olarak karar kıldım.

Gönderildi : 14/01/2016 16:46

Paylaş: