Forum

Sistem kurulumu

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sistem kurulumu

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
400 Görüntüleme
(@ErtanTURGUTT)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar direk konuya giriyorum 

bir firma da yeni işe başladım firmanın internet ağı kafe ağı düzeyinde herkesin kullandığı bir server 1 airties modem 2 tane 24 port switch falan var haliyle modem de sürekli internet gidip geliyor 2 saatte bir sınırlıya düşüyor firma server firewall vs vs bu işlere yatırım yapmak istiyor benim de ilk tecrübem bilgi işlem de bu konuda yardımlarınızı istiyorum gerekli olanları neler yapılması gerektiğini yazarsanız sevinirim 30 a yakın bilgisayar var (şimdilik) wi-fi kullanması gereken telefonlar var birde erp sistem de scienta adında bir program kullanılıyor.

Gönderildi : 14/02/2015 17:19

(@yasarkiyak)
Gönderiler: 507
Honorable Member

Uzaktan birşey söylenmesi çok zor bir soru bence. Profesyonel bir firmadan destek almak en doğrusu olur yoksa yatırımınız çöpe gidebilir. Ancak Active Directory, Yedekleme, Sanallaştırma, UTM, yoksa bir sistem odası vs vs gider de gider. Tam ihtiyaç için eğer siz yeterli bilgiye sahip değil iseniz danışmanlık şart. İşi iyi bilen 2-3 firmadan destek ve teklif ile kolaylıkla çözebilir, aklınıza yatana işi vererek rahat edebilirsiniz.

Gönderildi : 15/02/2015 16:13

(@ErtanTURGUTT)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

İlginiz için teşekkür ederim dediğiniz gibi profesyonel firmalardan yardım alma kararına vardık 

Gönderildi : 17/02/2015 15:46

Paylaş: