Ütopik Değil G...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ütopik Değil Gerçek!  

RSS
Ayşe Şendil
(@AyseSendil)
Üye

merhaba

öncelikle soracağım şey size ütopik gelmesin gerçekten duydum . pc de skype ım açık arkadaşımla yazışıyordum.sesli değil yalnız.bir öksürük sesi geldi iki defa bilgisayardan.iyice laptop ın hoparlörüne kulağıma dayadığımda karşıdan klavye sesi ve arada hafif öksüren bir ses geliyordu.kesinlikle duydum ve hiç bir sayfa da açık değildi bu tarz bir ses duyabileceğim ya da video.bu nasıl olabiliyor?ilk aklıma geleni yaptım ve modemin fişini çıkarıp tekrar taktım.sonrasında yoktu ama bu nasıl oldu? 

Alıntı
Gönderildi : 20/03/2014 23:33
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Söylediğiniz tam olarak nasıl oldu bilemiyorum ama daha önce bir kaç kez hoparlörden yakın alandaki telsiz konuşmalarının geldiğine şait olmuştum. Sanırım ses dalgaları hoparlörden gelecek kadar yayılıyordu. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/03/2014 10:45
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="Ayşe Şendil"]

merhaba

öncelikle soracağım şey size ütopik gelmesin gerçekten duydum . pc de skype ım açık arkadaşımla yazışıyordum.sesli değil yalnız.bir öksürük sesi geldi iki defa bilgisayardan.iyice laptop ın hoparlörüne kulağıma dayadığımda karşıdan klavye sesi ve arada hafif öksüren bir ses geliyordu.kesinlikle duydum ve hiç bir sayfa da açık değildi bu tarz bir ses duyabileceğim ya da video.bu nasıl olabiliyor?ilk aklıma geleni yaptım ve modemin fişini çıkarıp tekrar taktım.sonrasında yoktu ama bu nasıl oldu? 

[/quote]

🙂 Yanlıiş anlamayında, kendi ülkesi ile her türlü verinin ve her türlü programın gerekli durumda paylaşılması yada arka kapı oluşturması konusunda anlaşmalı firmaların ürünlerini kullanıp bunun olmamasını beklemek biraz ütopik olur :D.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/03/2014 11:10
Ayşe Şendil
(@AyseSendil)
Üye

teknik olarak düşündüğümde ses dalgalarının hoparlöre nasıl gelebileceğine bir anlam veremiyorum

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/03/2014 21:12
Ayşe Şendil
(@AyseSendil)
Üye

bu ürünler hangi ürünler bilmiyorum o yüzden de hala ütopik değil

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/03/2014 21:20
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="Ayşe Şendil"]bu ürünler hangi ürünler bilmiyorum o yüzden de hala ütopik değil[/quote]

ABD kaynaklı tüm ürüneler...

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2014 13:46
Mustafa TAŞCI
(@mustafatasci)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Ertan ERBEK"][quote user="Ayşe Şendil"]

merhaba

[/quote]

🙂 Yanlıiş anlamayında, kendi ülkesi ile her türlü verinin ve her türlü programın gerekli durumda paylaşılması yada arka kapı oluşturması konusunda anlaşmalı firmaların ürünlerini kullanıp bunun olmamasını beklemek biraz ütopik olur :D.

[/quote]

Çok iyi 🙂 

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2014 16:57
Paylaş: