Forum

antivirüs ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

antivirüs öneri

8 Yazılar
5 Üyeler
0 Reactions
402 Görüntüleme
(@ErcanYildizdogan)
Gönderiler: 75
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar:

Antivirüs yenilemesi yapacağım Önerinizi ve Deneyimlerinizi  yazarsanız çok sevinirim.

yaklaşık 600 son kullanıcım mevcuttur,

Uygulama ve web filtreleme yapabilen,

gelişmiş merkezi yönetimi olan

Proxy yazılımlarını algılayabilen

Sorunsuz çalışan uç nokta güvenlik çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkür ederim. 

Gönderildi : 27/01/2014 16:30

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba,
Stratus bilişim hizmetleri ile görüşebilirsiniz.
Eset Nod 32 Endpoint versiyonu isteklerinizi karşılayabilmektedir.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/01/2014 16:46

(@ErcanYildizdogan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Mevcut kullandığım Eset yazmayı unuttum. Memnun kalmadığımdan dolayı değiştiriyorum.

Gönderildi : 27/01/2014 16:51

(@mehmetozpinar)
Gönderiler: 125
Estimable Member

Bende Kaspersky kullanıyorum yaklaşık 150 son kullanıcım var.

Talep ettiğiniz tüm özellikler var tavsiye ederim.

Gönderildi : 27/01/2014 17:09

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Mevcut kullandığım Eset yazmayı unuttum. Memnun kalmadığımdan dolayı değiştiriyorum.

Memnuniyetsizlik yaratan sebepleri merak ettim , birçok müşteride kullanımakta eset ama herhangi bir problem yaşatmadı bize 

Gönderildi : 27/01/2014 17:13

(@ErcanYildizdogan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Memnuniyetsizlik yaratan sebepleri merak ettim , birçok müşteride kullanımakta eset ama herhangi bir problem yaşatmadı bize 

En büyük sorunu bulduğu virüsü silemiyor bilgisayar restart edin diyor ediyoruz halen silemiyor faklı bir AV kurulunca çat diye siliyor. Ayrıca taratıyorum esetle bilgisayarda örn: 15 virüslü dosya buluyor farklı programla taratınca aynı bilgisayarda virüslü 25-30 dosya buluyor. yani kısaca bana çok güven vermiyor. Diğer uygulamaların bireysel ürünleri bile esetin kurumsalından iyi çalışıyor.Bence eset buk adar büyük yapılarda iş görmüyor daha küçük yapılara uygun.

Gönderildi : 27/01/2014 17:45

(@caglarozenc)
Gönderiler: 247
Reputable Member

symantec öneririm, yönetici konsolu olsun, update imkanları ve kolaylığı olsun, remote av imkanları açısından gayet kullanışlıdır. 

Gönderildi : 27/01/2014 20:34

(@ErcanYildizdogan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim arkadaşlar Symantec ve 3 farklı ürün üzerinde denemeler yapacağım ilginize teşekkür ederim.

Gönderildi : 28/01/2014 18:41

Paylaş: