Forum

comodo firewall nas...

Bildirimler
Hepsini Temizle

comodo firewall nasıldır?

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
401 Görüntüleme
(@emrahburak)
Gönderiler: 74
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar

Windows 2003 server için comodo firewall nasıl olur?

Uygunmudur?

Gönderildi : 17/05/2013 19:05

(@huseyinkartal)
Gönderiler: 651
Honorable Member

Merhaba ,

Bu ürünü daha önce  kullandım fakat bireysel olarak  kullandım . Ücretsiz  bir  yazılım olarak gayet başarılı yalnız UAC gibi sürekli soru soruyor bu canınızı sıkabilir , Şayet çok fazla güvenlik gerektiren bir durum yok ise Windows Firewall işinizi görecektir. ,

Kolay Gelsin. 

Gönderildi : 20/05/2013 13:22

(@YukaBalaban)
Gönderiler: 20
Eminent Member

Merhaba ,

Bu ürünü daha önce  kullandım fakat bireysel olarak  kullandım . Ücretsiz  bir  yazılım olarak gayet başarılı yalnız UAC gibi sürekli soru soruyor bu canınızı sıkabilir , Şayet çok fazla güvenlik gerektiren bir durum yok ise Windows Firewall işinizi görecektir. ,

Kolay Gelsin. 

COMODO işi çok sıkı tutuyor arkadaşın da dediği gibi her şeye soru soruyor, tahmin edemeyeceğiniz yazılımları ve/veya portları engelleyebiliyor güvenlik adına, onları bulup COMODO da güvenli hale getirmek biraz sıkıntı, yazılımı kaldırdığınız zaman kalıntıları kalıyor bunun için özel COMODO yazılımlarını kaldır gibi bir program bile var Official Forumlarında kullanmanızı tavsiye ediyorlar, eğer sizde COMODO kadar güvenlikten taviz vermeyeceksiniz COMODO ne derse OK diyecekseniz bence kullanın.

Gönderildi : 17/01/2014 22:05

Paylaş: