Forum

Symantec Endpoint P...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Symantec Endpoint Protection 12.1.2 kurulum dosyası çalışmıyor veya kurulum tamamlanmıyor.

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
398 Görüntüleme
(@onurvaroglu)
Gönderiler: 11
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Symantec Endpoint Protection 12.1.2 sürümünü sunucuya kurdum. Symantec Endpoint Protection Manager den Client bilgisayarlar için install paketi oluşturdum (32 ve 64 bit) bu dosyayı (setup.exe) client bilgisayarda çalıştırdığımda kurulum yapılıyor ancak bittiğinde norton endpoint çalışmıyor. İlgili program   C:\Program Files\Symantec\Symantec Endpoint Protection\12.1.2015.2015.105\Scripts   klasöründe  installscript.sis ve rollback.rbs adında 2 dosya oluşturuyor ve bu şekilde kalıyor.

Buraya kadar işlem yapılmış bilgisayarlar sunucuda Symantec Endpoint Protection Manager konsolda client sekmesinde görünüyor ancak dediğim gibi kurulum tamamlanmadığı için program çalışmıyor. Sorunu çözebilmiş değilim.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Gönderildi : 02/04/2013 12:34

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Oluşturduğunuz paketleri manuel olarak kurmayı denediniz mi? Sorunsuz çalışıyormu?

Gönderildi : 04/04/2013 16:52

(@onurvaroglu)
Gönderiler: 11
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, sorunum çözüldü. Sunucuda Symantec manager den sonra kendi üzerinden yine Symantec kurulumu yapmıştım ilgili kurulumu sildim ve manuel paket oluşturularak sunucuya tekrar symantec kurulumu yapıldı. Bu aşamadan sonra update yapıldı. Son olarak client ler için tekrar bir paket oluşturuldu ve şu anda sorunsuz çalışmakta.

Gönderildi : 04/04/2013 19:27

Paylaş: