Forum

Sunucu için ku...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sunucu için kullanabileceğimiz basit arayüzlü virüs programı

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
392 Görüntüleme
(@emircankurtkan)
Gönderiler: 63
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Windows 2008 R2 x64 için kullanabileceğimiz bir virüs programı arıyoruz. Tavsiyelerinize danışmak için konu açtım.Sunucumuz kurumsal olmadığından dolayı ücretsiz bir program arıyoruz.Ücretli olanların fiyatları biraz kabarık olabiliyor.Yada cüzzi bir miktar ücreti olan bir programda olabilir. Teşekkürler. 

Gönderildi : 31/03/2013 05:11

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Bu konuda bir çok fikir gelecektir. Herkes kendi tecrübelerine dayanarak bir çözüm sunacaktır. Ben nod32 endpoint ürününü kullanıyorum. Server işletim sistemlerine özel olarak geliştirilmiş ürünü sayesinde özel bir tarama metodu kullanıyor. Servislerde soruna yola açacak bir işlem yapmıyor. 7 yıldır server 2003 ten 2012ye kadar olan sistemlerde kullanıyorum.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 31/03/2013 23:35

(@recepyuksel)
Gönderiler: 1893
Üye

Symantec SEP.

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 01/04/2013 00:14

(@emircankurtkan)
Gönderiler: 63
Trusted Member
Konu başlatıcı

Başka önerilerde alabilirmiyim ? 2. önerdiğiniz program sanırım yıllık 54 lira. Diğeri ise bizim bütçemizi aşıcaktır.

Gönderildi : 01/04/2013 18:25

(@davuteren)
Gönderiler: 1584
Noble Member

clamwin var onuda test edebilirsiniz. ücretsizdir

Gönderildi : 01/04/2013 19:43

(@mehmetozpinar)
Gönderiler: 125
Estimable Member

yaklaşık 4 yıldır kaspersky ürünleri kullanıyorum şirketlerimizde.

sunucu üzerindeki versiyonunu şiddetle tavsiye edebilirim. ancak endpoint security paketi ile birlikte satılıyor diye bilirim.

Biz paket kullanıyoruz ve uzun süreli lisans almıştık. yıllığı paket fiyat 300$dan başladığını tahmin ediyorum. 

Gönderildi : 13/04/2013 12:08

Paylaş: