Forum

sophos astaro secur...

Bildirimler
Hepsini Temizle

sophos astaro security gateway internet çıkışı..

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
552 Görüntüleme
(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba 

Arkadaşlar  daha once kulanmış  oldugumuz astaro security gateway  sistemde  bulunan  modem  arızalanınca modem  degiştirmek  zorunda kaldık  yine  modem  taktım  ayarları  yaptım astaro security gateway sistemını devreye  koyunca guvenlıkten  interneti dagıtamıyorum  devreden cıkrıncada   internet  devreye  giriyor   sizde  modemde  neyi eksik yapıyorum? Şimdiden  tşk ederim..  

Gönderildi : 07/01/2013 14:31

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

merhaba 

Arkadaşlar  daha once kulanmış  oldugumuz astaro security gateway  sistemde  bulunan  modem  arızalanınca modem  degiştirmek  zorunda kaldık  yine  modem  taktım  ayarları  yaptım astaro security gateway sistemını devreye  koyunca guvenlıkten  interneti dagıtamıyorum  devreden cıkrıncada   internet  devreye  giriyor   sizde  modemde  neyi eksik yapıyorum? Şimdiden  tşk ederim..  

Merhaba,

Sorununuz çözüldü mü ? çözüldü ise lütfen nasıl
yapıldığı konusunda bilgi verirmisiniz, aynı sorunu yaşayan kişiler
faydalanabilir.

Teşekkürler.

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 22/03/2013 19:07

(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba  arkadaşlar  Sorun Çözdüm  Çözum geçte Olsa  yazmak istedim..

Çözüm: Modem dns ip Numaranı  manuel olarak 192.168.1.1 olarak ayarlayıp astaro security gateway  olarak 192.168.2.1 dagirmasını  saglıyor daha sonra network dns ip  açık bırakıp  astaro security gateway diğer bilgisayarlara 192.168.2.1 olarak   ip dagitmasını saglıyor. Bu işlemleri astaro security gateway ayarlar bölumunden yapılmatadir. ..

Gönderildi : 13/04/2013 16:00

Paylaş: