Forum

Spoon hakkında aldı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Spoon hakkında aldıgım hatayı cozemıyorum

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
437 Görüntüleme
(@SAHINCIKRIKCIOGLU)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar takıldıgım bu konuyu buraya açmakla hata yapmış olmam inşallah...

Sanal ortam da exelerını acarak kullanan bır tıcarı program kullanıyorum,her yenı cıkartılan exe ler tarafıma bır tek exe (240MB lık) halınde gonderılmekte.Buna ıstınaden yenı exemı çalıştırmamla bırlıkte yenı gelen tum yenılıkler kullanıdııgım SQL DB sınde gereklı yenıleme yaparak ve eskı exemın uzerıne kurularak kullanıma acılmakta.

Takılıp cozemedıgım konu su yenı bır exe calıstırıdıgım da asagıdakı gıbı bır hata alıyorum,

The Sandbox  

\device\hardisk\volume2\users\SAHIN\appData\local\spoon\sandbox diye devam eden

Anladıgım kadarı ıle bır sebeptendır kı spoon adında bır klasor olusturmak ıstenıyor fakat bır engelden dolayı bu olusturulamıyor,fırmam ıle gorustum o da aynı konuya degındı.fakat bu konuyu ve bu exe benım bılgısayarım harıcın de 2 farklı bılgısayarda denedım sorunsuz calıstı.sanırım benım bılgısayar da sorun bulunmata,sıstem sıfırlaması yapamıyorum kullandıgım programlarımdan dolayı.

Bılgısayarım da wın7 ultımate 64 bıt yer almakta.

Kullanıcı yetkım sınırsız,denetım masasın dakı yetkım de sınırsız,

Guvenlık duvarım kapalı,

Antıvırus programım yok,

Yenı exe calıstırılırken yonetıcı olarak calıstırılıyor,

Exem calıstıgın da spoon adında klasor olusturururak ıcınde acılıp oradan gereklı yenılıkler yapılmalı dıye dusunuyorum baska bır sıstem uzerınde denedıgım de bu sekılde yaptı.fakat ben ne yaptı ıse manuel spoon klasoru de olusturdugum halde yukarı dakı hatayı almaya devam ettım ve yenı exemın kurulmasını gerceklestıremedım.

Bu konu da sızlerın tavsıyesı ne olabılır

SAYGILARIMLA ARKADAŞLAR 

Gönderildi : 16/12/2012 23:28

(@borayildiz)
Gönderiler: 675
Honorable Member

run as administrator yaparak denediniz mi yada uac yi kapatarak?

Gönderildi : 31/01/2013 20:24

Paylaş: