Eset bilinmeyen cli...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Eset bilinmeyen client şifresini nasıl öğreniriz?  

RSS
cem yıldız
(@cemyildiz)
Üye

Eset antivirüs kullandığımız bir sistem var 1+40 kullanıcılı yalnız benden önceki bilgi işlemci arkadaşın clientlere ne şifre koyduğunu bilmiyorum ve bulamıyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Alıntı
Gönderildi : 11/12/2012 18:35
Sedat TURAN
(@SedatTURAN)
Üye

[quote user="cem yıldız"]Eset antivirüs kullandığımız bir sistem var 1+40 kullanıcılı yalnız benden önceki bilgi işlemci arkadaşın clientlere ne şifre koyduğunu bilmiyorum ve bulamıyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?[/quote]

bununla ilgili olarak yeni başlamış olduğum işletmede başıma gelmişti. eset türkiye masası ile görüşüp halletmiştim ama geçmiş gün hatırlayamadım. eset türkiye masası iletişim hattı : Tel: +90312 473 20 74 görüşmeni tavsiye ederim. konu ile ilgili çözüm sonuçlarını da paylaşırmısın burdan.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/12/2012 19:01
cem yıldız
(@cemyildiz)
Üye

[quote user="Sedat TURAN"]

[quote user="cem yıldız"]Eset antivirüs kullandığımız bir sistem var 1+40 kullanıcılı yalnız benden önceki bilgi işlemci arkadaşın clientlere ne şifre koyduğunu bilmiyorum ve bulamıyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?[/quote]

bununla ilgili olarak yeni başlamış olduğum işletmede başıma gelmişti. eset türkiye masası ile görüşüp halletmiştim ama geçmiş gün hatırlayamadım. eset türkiye masası iletişim hattı : Tel: +90312 473 20 74 görüşmeni tavsiye ederim. konu ile ilgili çözüm sonuçlarını da paylaşırmısın burdan.

[/quote]

Burdan paylaşıcam sorunu teşekkür ederim. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/12/2012 20:17
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba ayrıca Türkiye distrübütörü olan stratus bilişim ile iletişime geçebilirsiniz. http://www.stratus.com.tr/

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2012 00:22
cem yıldız
(@cemyildiz)
Üye

Bu hizmeti aldığımız bir firma var öncelikle bugün onlarla iletişime geçeceğim çözüm olmazsa verdiğiniz bilgilerden yararlanacağım. 

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Saygılar 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2012 10:26
cem yıldız
(@cemyildiz)
Üye

Çalıştığım firma standart bir şifre varmış onu verdi  çözdüm sorunu eset'i aramama gerek kalmadı. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2012 13:57
Sedat TURAN
(@SedatTURAN)
Üye

cem bey çözülemeyecek bir sorun değildi sizin sorununuz -) esed türkiye de çözecektir diye işinizi hızlandırma amaçlı paylaşmıştım. sorununuz çözülmesine sevindim.

iyi çalışmalar dilerim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2012 23:09
cem yıldız
(@cemyildiz)
Üye

Ben teşekkür ederim:)

Size de iyi çalışmalar dilerim  

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/12/2012 13:28
Paylaş: