Checkpoint mi CISCO...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Checkpoint mi CISCO ASA mı?  

Sayfa 2 / 2
  RSS
Hüseyin ERTUGRUL
(@huseyinertugrul)
Üye

Checkpoint ve Cisco ASA arasında seçim yapmak gerekirse Checkpoint olur benim seçimim. Sonuçta dünyada belli bir yeri olan ve referansları açısından oldukça güçlü bir ürün.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/01/2012 13:25
Ercan KESKIN
(@ErcanKESKIN)
Üye

Ben olaya biraz ırkçı bakıyorum 🙂 

Bildiğim kadarı ile Checkpoint israillilerin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/01/2012 18:53
Evren Banger
(@evrenbanger)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Kesinlikle Checkpoint. Hic dusunme bence. Gartnerida incelemeni tavsiye ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/01/2012 20:09
alienli
(@alienli)
Üye

Benim önerim her zaman övgü alan ve rakipleriyle olan testlerde her zaman önde olan

check  point dir.

Beklenti ve el edilen performans her zaman değişkenlik gösterir .Bu nedenle diğer

cihazlarda göz ardı edilmemeli,Cisco,Fortinet Fortigat,Juniper,Palo Alto

NetworksSonicWal

Tartışmayı açan arkadaş belirtilen görüş ve öneriler hakkında hiç bir yorum yapmamış;

en azından ben hangi cihaza karar verdiğini merak ediyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/01/2012 13:11
Mehmet YAYLA
(@mehmetyayla)
Üye

Yaklaşık 4 yıl kadar önce Mecidiyeköy'de kasa üreten bir firmaya bir firewall kutusu yaptırmış ve ipcop çekirdeğini kullanarak bu cihazın içine entegre ederek satmaya kalkışmıştım  🙂

Başarısızlıkla sonuçlanan bir girişimdi, lakin bunu deneyen arkadaşların bu gün para kazanacağını tahmin ediyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/01/2012 13:44
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="Byzt"]Yaklaşık 4 yıl kadar önce Mecidiyeköy'de kasa üreten bir firmaya bir firewall kutusu yaptırmış ve ipcop çekirdeğini kullanarak bu cihazın içine entegre ederek satmaya kalkışmıştım  🙂

Başarısızlıkla sonuçlanan bir girişimdi, lakin bunu deneyen arkadaşların bu gün para kazanacağını tahmin ediyorum.[/quote]

Destekten para alıyorlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/01/2012 21:46
Sayfa 2 / 2
Paylaş: