Forum

Vmware ağ bağlantıs...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Vmware ağ bağlantısı kapatma sorunu

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
518 Görüntüleme
(@serdarcelebi)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba vmware sanallaştırma kullanıyorum ve daha önceleri hiçbir sorun yoktu. sanal makinalardan yerel ağ ve nete çıkabiliyor ve ağda paylaştığım dosyaları shem sanaldan hem de yerelden görebiliyordum, ama son bir kaç gündür sanaldan ağa çıkmayaı bırakın yerel bigisayarımdan bile ağdaki dosyalara ulaşamıyorum. " Erişim izniniz yok" gibi hata veriyor ve işin ilginç tarafı internete girebiliyorum. vmware programını komple kaldırdığımda ise diğer bilgisayardan paylaştırdığım dosyaları görebiliyorum yani herşey normal oluyor.

Gönderildi : 24/09/2016 13:11

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

merhaba vmware sanallaştırma kullanıyorum ve daha önceleri hiçbir sorun yoktu. sanal makinalardan yerel ağ ve nete çıkabiliyor ve ağda paylaştığım dosyaları shem sanaldan hem de yerelden görebiliyordum, ama son bir kaç gündür sanaldan ağa çıkmayaı bırakın yerel bigisayarımdan bile ağdaki dosyalara ulaşamıyorum. " Erişim izniniz yok" gibi hata veriyor ve işin ilginç tarafı internete girebiliyorum. vmware programını komple kaldırdığımda ise diğer bilgisayardan paylaştırdığım dosyaları görebiliyorum yani herşey normal oluyor.

Merhaba,

VMware sanallaştırma programı derken ne kullanıyorsunuz tam olarak? Anlayamadım.

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 25/09/2016 03:32

Paylaş: