Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

vmware_vpshare_licanse

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
532 Görüntüleme
(@YektaKiBAR)
Gönderiler: 47
Trusted Member
Konu başlatıcı

merhabalar ;

yeni kurduğum esxi 4.1 server ı yönetmek için kurduğum vsphere 4.1 client her açtığımda lisans asign etmemi istiyo ave 60 gün sonra hizmet durdurulacak diyo (60 days remaining) lisans asign hakkında yardımcı olurmusunuz..

kolay gelsin..

Gönderildi : 23/07/2011 18:36

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba ilk kurulumda bu normal siz ürünü indirirken size verilen key ile sınırsız kullanım hakkı elde edersiniz ama bu ücretli kullanıma göre yüksek erişilebilirlik ve cluster kısmında size bu özellikleri kullanma imkanı vermez ama yalın kullanımda sınırsız oalrak kullanabilirsiniz. Lisanslama işlermleri için size gelen keyi makaleki gibi kullanabilirsiniz. http://www.cozumpark.com/blogs/virtualization/archive/2010/09/05/vmware-vsphere-lisanslama-lemleri.aspx

Ayrıca bu ekrandaki lisence kısmında gerekli keyi girerek işinizi haleldebilirsiniz.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 24/07/2011 00:40

Paylaş: