Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

esx e storage eklemek

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
339 Görüntüleme
(@SerdemAKSOY)
Gönderiler: 248
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhabalar,

var olan storaga yanına bir tane daha eklemek mümkünmüdür? sanal da yeni bir hdd oluşturup bunu orada göstermem mümkün mü?

teşekkür ederim..

Gönderildi : 23/10/2010 17:37

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar,

tabiki mümkündür. makaleler bölümünde esx ile ilgili makaleleri inceleyebilirsiniz. esx üzerinde oluşturulan sanal diskleri eski storage üzerinden yeni storage üzerine de taşıyabilirsiniz.

kolay gelsin

Gönderildi : 23/10/2010 17:59

(@SerdemAKSOY)
Gönderiler: 248
Reputable Member
Konu başlatıcı

evet hocam videonuzu gördüm ve yaptım, video için tekrardan sağolun..

Gönderildi : 27/10/2010 14:51

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

merhabalar,

tabiki mümkündür. makaleler bölümünde esx ile ilgili makaleleri inceleyebilirsiniz. esx üzerinde oluşturulan sanal diskleri eski storage üzerinden yeni storage üzerine de taşıyabilirsiniz.

kolay gelsin

Hocam video için tekrardan çok teşekkürler.Esx ve vcenter üzerinden test ettim ekledim.Aklıma takılan bir nokta biz bunu starwind sanal iscii programı ile yaptık.Reelde yaptığınız bir storage ekleme işleminin mantığını anlatırmısınız rica etsem.Reel ortamda denemek çok maliyetli ve elimde böyle bir imkan olmadığı için merakımı gideremedim.Reel bir sistemde target oluşturma bu yapıya benzermi storage üzerinde target oluşturmak için configürasyon yazılımı geliyormu?Bu konuya kısaca değinirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/10/2010 15:09

Paylaş: