Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

esxi üzrinde vm exchahange 2010 edg kurulduktan sonrakı yavaslık

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
297 Görüntüleme
(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

merhaab esxi üzerinde bir vm oluşturdum kurulum gayet ıyı sorunsuz oldu daha sonra exchange 2010 edg rolunu krumaya basladım

kurulumda edg magemente sectıkten sonra mıcrosoftta bılgı gondemek ıstedıgımızı soruyor evet yad ahayır sectıgımde next dedıgımde bı 3-4 sn beklıyor ve  ıslemını yapıyor ınstall dedıgımde kuruyor

yannzı mangemnt tıkladıgımda kurulum bıttıkten sonra acılma suresı bıraz uzun suruyor not: eternete dısable eettıgımde hemen acılıyor bunu bır kac sefer kurdum  bazen o dedıgım yerde 3-4 sn beklmez ıse kurulumdan sonra magement tıkladıgım hemen acılıyor  sanalda deyılde pc uzerınde kurdugumda sorun yok

yannız sanal uzerınde sole bır sorun daha var edg rolu kurulu ve bunun uzerıne forefont esxchange 2010 kurulduktan sonra

os kapanıp acıldıgında sıfreıyı yazdımda acılma suresı 5 dakıka buluyor kaldırdıgımda geyt ıyı acılıyor sızce desteklemıyormu acaba

Gönderildi : 30/05/2010 16:12

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

esxi üzerindeki network ayarlarını kontrol edin. mümkünse ESXi yönetim için kullandığınız etherneti sanal sunuculara atamayın. sunucu üzerinde fiziksel olarak birden fazla ethernet varsa onları da ekleyerek sanal sunuculara onları atayın.

kolay gelsin

Gönderildi : 30/05/2010 17:17

Paylaş: