Forum

txt Dosyalarını Eşi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] txt Dosyalarını Eşit Parçaya Bölme Programı

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
2,182 Görüntüleme
Ebubekir Bastama
(@ebubekirbastama)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

En bir projem için geliştirdiğim txt dosyalarını eşit parçada bölen bu programı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Programın Özelliği:

• Programa verdiğiniz .txt dosyasını Eşit parçaya bölerek programın kurulu olduğu yer çıktı verir.
  • Program herhangi bir kurulum gerektirmez direk exe'ye basarak kullanabilirsiniz.

Programı indirebileceğiniz github Adresi;

Programı İndir

www.ebububekirbastama.com

Kendini Eğitmek istiyorsan her zaman çok örnek yap Beyninin sınırı yoktur

Gönderildi : 17/12/2022 13:13

(@serkanates)
Gönderiler: 1275
Üye

Merhaba @ebubekirbastama

Öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. Parçalama işlemini boyuta göre mi yapıyor, örneğin 100 kb. lık bir dosyayı 100 parçaya böl dediğimde 1 kb.lık dosyalar mı oluşturuyor? Dosyaları bölerken çalışan algoritmanın detayları nedir? Bir de ben neden böyle bir yazılıma ihtiyaç duyarım, hangi konularda yardımcı olur, daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Gönderildi : 18/12/2022 23:32

Ebubekir Bastama
(@ebubekirbastama)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Gönderen: @serkanates

Merhaba @ebubekirbastama

Öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. Parçalama işlemini boyuta göre mi yapıyor, örneğin 100 kb. lık bir dosyayı 100 parçaya böl dediğimde 1 kb.lık dosyalar mı oluşturuyor? Dosyaları bölerken çalışan algoritmanın detayları nedir? Bir de ben neden böyle bir yazılıma ihtiyaç duyarım, hangi konularda yardımcı olur, daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Parçalarken içeride ki kelime sayılarına göre eşit bölüyor örnek vermek gerekirse 1000 adet link var diyelim bu linkleri 100 adet txt dosyasına eşit sayıda bölüyor. 

Kendini Eğitmek istiyorsan her zaman çok örnek yap Beyninin sınırı yoktur

Gönderildi : 19/12/2022 02:04

Paylaş: