Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

İletinizin süresi, aşağıdaki alıcılar için bir moderatör kararı olmadan doldu.

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,760 Görüntüleme
(@AkinAkdeniz)
Gönderiler: 163
Estimable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba

"İletinizin süresi, aşağıdaki alıcılar için bir moderatör kararı olmadan doldu."

gönderilen bazı mailler bu şekilde uyarı veriyor. Bunun sebebi ne olabilir? Bu gibi durumda nasıl bir aksiyon almak gerekir.

Gönderildi : 29/05/2020 14:41

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4293
Co-Helper

Dönen mesajın tamamını paylaşırsanız daha anlaşılır olur.
Bu genellikle mail herhangi bir sebeple karşı mailbox'a ulaşamadığında denenmeye devam eder ve süre sonunda expire olur bu şekilde bilgi döner.
İnceleyiniz.
https://docs.microsoft.com/tr-tr/exchange/security-and-compliance/mail-flow-rules/manage-message-approval?redirectedfrom=MSDN

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 29/05/2020 21:53

(@AkinAkdeniz)
Gönderiler: 163
Estimable Member
Konu başlatıcı

@ibrahimyildiz

Hocam gelen hata mesajı size yazdığım kadar. O yüzden ben de net bir yorum yapamadım. İlk yaptığım yorum da sizin yanıtladığınız gibi. Time out a düştü ve bu yanıt geldi. 

Gönderildi : 29/05/2020 22:30

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4293
Co-Helper

Ok. Siz kontrollerinizi yapın linkteki gibi kalanı karşı hesapların problemi. Varsa başka sorumlu contact'ları iletişime geçersiniz. Timeout gördüğünüze göre queues altında görmüşsünüz zaten orada ayrıntılarda genellikle yazar niçin delay a düştüğü mailbox full vs gibilerinden.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 29/05/2020 22:38

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Siz son kullanıcı mısınız yoksa admin mi? Eğer admin iseniz yönetici panelden bir message tracking bakabiliriz, yok son kullanıcı iseniz öncelikle bunu sizin bilişim personeline sormanız gerekli.

Çünkü anladığım kadarı ile yolladığınız grup veya mesaj bir moderasyondan geçiyor ve geçmediği içinde geri dönüyor.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/05/2020 01:27

Paylaş: