Forum

SD Wan ile Mpls Kar...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] SD Wan ile Mpls Karşılaştırması

3 Yazılar
2 Üyeler
4 Likes
773 Görüntüleme
 FK
(@frt131)
Gönderiler: 8
Eminent Member
Konu başlatıcı
 

Herkese merhaba bir kaç gündür araştırıyorum. Bazı firmalardan teklif te aldım ancak kafam da tam oturtamadım. Kullanan varsa bana sdwan veya mpls tecrübesini paylaşabilirmi. Ankara izmir istanbul ve bir kaç daha bölgede birimlerimiz var. Bunlarla iletişimimiz kopmadan en sağlıklı şekilde bağlantı kurmak istiyoruz. Ortalama kullanıcı sayısı 200 olacak. önerileriniz bekliyorum.

 
Gönderildi : 26/04/2022 13:22

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4280
Co-Helper
 

https://sozluk.cozumpark.com/software-defined-wide-area-network-sd-wan

Sizin sorduğunuz forumdan imkansız sizin ihtiyacınız deneyim değil çünkü deneyim verimliliği ile uzmanların burada bilemediği sizin yapınıza göre kurgu, organizasyon, alternatif çalışma yapılması çok farklı şeyler. Bence mimari ve omurga temellerinden başlayarak araştırın çünkü ihtiyaçlara göre tam karşılıklar olmayabilir örneğin SD-Wan, MLPS i'de kapsar.

Ben olsam şöyle yapardım alternatifli teklifler hazırsa mevcut ve hedef diagram'ları çizer bir network uzmanı bulur sesli senaryoları ve şirketinizi anlatır ve dinler online danışmanlık satın alırdım. 

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
****************************************************************
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.
*****************************************************************

 
Gönderildi : 26/04/2022 17:03
FK and FK reacted

 FK
(@frt131)
Gönderiler: 8
Eminent Member
Konu başlatıcı
 

Teşekkür ederim.

 
Gönderildi : 26/04/2022 17:11

Paylaş: