Fiber optik patch k...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Fiber optik patch kablo  

  RSS
Mehmet Baki ARAKLI
(@mehmet-baki)
Üye

Merhabalar, 
Merak ettiğim için sormak istedim resimdeki iki fiber optik kablolarının kullanım alanları farklı mıdır. birtanesi tek uçlu diğeri çift uçlu

internette çok dolaştım açıklayıcı bilgi bulamadığım için yazıyorum kusura bakmayın lütfen.

image
image

  

 şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı
Gönderildi : 20/11/2020 16:20
Volkan ÖZDİL
(@nicely1)
Üye

En kısa açıklama şuki, Tek Kıl Fiber GPON Asimetrik Hıza Sahip, Çift Kıl Fiber Simetrik Hızlarda Çalışır, GPON Yapıyı Genelde Internet Servis Sağlayıcılar Kullanır, Çift Kıl Kablolar Aktif Switch Router Gibi Aktif Cihazlar Arası İletişimde Yaygın Olarak Kullanılıyor

Volkan ÖZDİL

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2020 16:59
Mehmet Baki ARAKLI
(@mehmet-baki)
Üye

Bilgilendirme için Teşekkür ederim, 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2020 17:23
ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Tecrübeli Üye

multi mode vs single mode
şeklinde arayıp öğrenebilirsiniz.

****************************************************************
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.
*****************************************************************

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/11/2020 15:29
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Sözlükte olsa keşke İbrahim 🙂

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
****************************************************************
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.
*****************************************************************

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/11/2020 17:48
Paylaş: