Forum

sertifika problemi

Bildirimler
Hepsini Temizle

sertifika problemi

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
720 Görüntüleme
(@cemtasci)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Herkese merhaba,

Arkadaşlar linsys marka bir wireless modem aldım ve bağlantıları sağladım vista kurulu laptoptan sorunsuz olarak nete çıkıyorum fakat xp kurulu laptopta wireless bağlanmak istediğimde "windows ağa oturum açmak için sertifika bulamadı" diye uyarı veriyor ve makina ip alamıyor.Çözüm önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

Gönderildi : 02/12/2008 23:05

(@EmreYILMAZ)
Gönderiler: 200
Reputable Member

Mrb modem üzerindeki şifreleme metodunuz WPA mı Yoksa WPE mi birde sadece Mac adresi filtreliyerek bağlantı kurdurmaya çalışın hem daha güvenli hemde sorunsuz çalışacaktır her sistemde kolay gelsin

Gönderildi : 03/12/2008 00:22

(@cemtasci)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

modem üzerindeki ayarlarım wpa2 personel olarak görünüyor.mac filer bölümünden mac adreslerini girdim. modem üzerindeki wpa2 personel yazan bölümü disable yapmam problem olur mu?ve başka bir ayar yapmama gerek varmı?

Gönderildi : 03/12/2008 00:35

(@EmreYILMAZ)
Gönderiler: 200
Reputable Member

Mrb WPE deneyin Vista bazı sürümlerinde WPA ile ilgili hatalar veriyor WPE hem Vista hemde XP de daha kararlı yapıda ççalışacaktır birde modeminizin yeni Firemware güncellemesi varsa güncellemenizi tavsiye ederim kolay gelsin

Gönderildi : 04/12/2008 13:54

(@YigitYalnizca)
Gönderiler: 1
New Member

Merhaba arkadaşlar bende aynı sorunla karşılaşmıştım modemin web arayüzünden ve laptop un wireless aygıtının ayarlarından kimlik doğrulamyı disable ettim sorunum çözüldü belki ilgilenenler vardır.

Gönderildi : 06/10/2009 13:03

Paylaş: