Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

UID p2p

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
643 Görüntüleme
(@cemilheyderov)
Gönderiler: 98
Estimable Member
Konu başlatıcı

Salam Dostlar.şirkət daxilində nezaret kamerası istifadə olunur. 3g sim ilə kenardan baxırıq. UİD nomrəsi var onun ilə qoşuluruq. p2p ilə işləyir. UİD nömrəsini bilirəm mənə onun publik statik ip-sini necə öyrənə bilərəm?

Gönderildi : 08/01/2019 16:46

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

SIM kartın internet ip adresi lazım sanki öyle anlıyorum, kamera üzerinden görünmüyordur diye düşünüyorum, sim kartı bir telefona takıp browser üzerinden showmyip ile bakabilirsiniz, çok ilker bir yöntem ama aklıma başka bir şey gelmedi.

Örnek kameraya internal ip den erişebiliyor musunuz, ara yüzüne girebiliyor musunuz? Ara yüz den belki ip yi öğrenebilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 08/01/2019 23:37

(@cemilheyderov)
Gönderiler: 98
Estimable Member
Konu başlatıcı

Camera Live proqrami ile qoshulub baxiram.Proqramda ipni gostermir.ancaq UID nomre username ve password soruwur.ele bir sayt varimiki ora UID nomreni yazim ip ni versin mene

Gönderildi : 09/01/2019 00:25

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Eğer ara yüzden dış ip adresini göremiyorsanız mecburen SIM' i çıkarıp bir telefona takmanız gerekli.

Ya da cihaza CLI gibi yani komut seti ile bağlanılabiliyor ise ve ping atılıyor ise örnek bir web sitesine ping atıp tabiki sizin yönetiminizde olan firewall dan source ip ye bakabilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 09/01/2019 14:00

Paylaş: