Forum

Wifi Hatası

Bildirimler
Hepsini Temizle

Wifi Hatası

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
475 Görüntüleme
(@Cebraililhan)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Modemimde paylaştığım wifi ağına telefondan erişiyorum ama aradan 4-5 gün geçince bağlanmayıp "şifre yanlış" hatası veriyor.

Belki sorun telefondandır diyip laptop'dan deniyorum, "bu ağa bağlanılamıyor hatası veriyor." (öncesinde ağı unutmama rağmen)

wifi adını ve şifresini değiştirip modemi kapatıp açıyorum.

bağlanıyorum ama 3-4 gün sonra yine aynı hatayı alıyorum.

çözüm önerisi olan var mıdır?

Gönderildi : 30/05/2018 14:35

(@dogantopkaya)
Gönderiler: 115
Estimable Member

Merhabalar,

Modemimde paylaştığım wifi ağına telefondan erişiyorum ama aradan 4-5 gün geçince bağlanmayıp "şifre yanlış" hatası veriyor.

Belki sorun telefondandır diyip laptop'dan deniyorum, "bu ağa bağlanılamıyor hatası veriyor." (öncesinde ağı unutmama rağmen)

wifi adını ve şifresini değiştirip modemi kapatıp açıyorum.

bağlanıyorum ama 3-4 gün sonra yine aynı hatayı alıyorum.

çözüm önerisi olan var mıdır?

Merhabalar, 

Tipik modem sorunlarından birisi. modem firmware yazılımını güncelleyin ve sonrasında yeniden konfigrasyon yapın düzeleceğini sanıyorum. Eğer düzelmez ise başka bir modem deneyerek sorunun evvela kaynağını belirlemek gerekir. Modeminiz belli bir süreden sonra sapıtıyor olabilir. Isınma, yetersizlik, yazılımsal veya donanımsal arıza sebebiyle. Bunların hepsini deneyip arıza devam ediyorsa hattınız ile ilgili problem üzerinde durmanızı tavsiye ederim.  

Gönderildi : 30/05/2018 17:04

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba cihaz AirTies mi?

Air Tiesler bu saçma sorunu çok yapmakta.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 31/05/2018 00:03

Paylaş: