Forum

Çift Ethernet ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Çift Ethernet Sorunsalı

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
404 Görüntüleme
(@YilmazOZTOPALAN)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar. Network konusunda çok bilgili birisi değilim. Bilgisayarımda iki adet gigabit ethernet yuvası var. Benim sorum şu. İnternet üzerinden canlı yayın yapacağım. malum türkiyede upload hızları çok düşük. ben bu sorunu 4.5g modem ile çözmeyi düşünüyorum. Bulunduğum yerde 4.5g upload hızı 15mbit. bilgisayarımda iki ayrı uygulama için hangisinin hangi etherneti kullanacağını ayarlayabileceğim bir yol varmı. Örneğin A programı TTnet i B Programı 4.5G yi kullanabilir mi. aydınlatırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 19/12/2017 04:39

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba,

https://www.cozumpark.com/forums/thread/331996.aspx

Bunun için yazılım ismi geçmişti portalda baktım bulamadım ancak paralı bir yazılım.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 19/12/2017 16:14

Paylaş: