Forum

Ibm x3400 de Ethern...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ibm x3400 de Ethernet Kartı Sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
505 Görüntüleme
(@mehmettopkaya)
Gönderiler: 221
Reputable Member
Konu başlatıcı

Herkese Selamlar..

Bir Kaç Müşterimde İbm x3400 Modeli var 2 Tanesinde Ethernet Kartını Ne Yaptımsa gigabit Olarak Çalıştıramadım Driver Guncelledim ama Olmadı 3 Com gigabit switch Leri var Daha Önce Böyle Bir Sorunla Karşılasan Oldumu Acaba.

Aynı Server den Başka Müşterimde Var Aynı siwitch var Onda gigabit Çalışıyor

Gönderildi : 16/10/2008 18:53

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba ;

Gigabit çalışmayan müşterınızde kablolama nın durumu nedır  acaba Cat5 ? Cat 6 ?

Teşekkürler.

Herkese Selamlar..

Bir Kaç Müşterimde İbm x3400 Modeli var 2 Tanesinde Ethernet Kartını Ne Yaptımsa gigabit Olarak Çalıştıramadım Driver Guncelledim ama Olmadı 3 Com gigabit switch Leri var Daha Önce Böyle Bir Sorunla Karşılasan Oldumu Acaba.

Aynı Server den Başka Müşterimde Var Aynı siwitch var Onda gigabit Çalışıyor

Gönderildi : 16/10/2008 21:22

(@mehmettopkaya)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba..

Cat5 Kablolama Yanlız Aynı serverden 2 tana Farklı Noktada Var İkisindede Aynı Sorun Var Aynı Model

Notebook Uzerinde Gigabit Ethernet 1 gb olarak Gozukuyor Kabloyu cıkarıyorum notebooktan Server Takıyorum 100 Mbps Olarak Gorunuyor Başka Müşterimde Aynı X3400 Var modelde aynı Ordada Aynı Server Aynı Swtich Ama Gigabit Çalışıyor. Ethertnet Driver Guncelledım 2008 Driver Ama Yıne Duzelmedı İbm Le Görüştüm Firmware Güncelleyelim dedi Hafta Sonu Ancak Deneye Bilirim İnşallah Olur bildiririm olursa..

Gönderildi : 16/10/2008 21:49

(@mehmettopkaya)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba...

Malesef Server Üzerindeki Tüm Firmware Güncellememe Ragmem Sorun Düzelmedi..Ethernet Kartı Anakart Sonuç Olumsuz

Fikri Olan Tavsiyesi Olan Arkadasların Yardımlarını Bekliyorum..

Gönderildi : 18/10/2008 22:16

Paylaş: