Forum

Draytek 2830 Hk.

Bildirimler
Hepsini Temizle

Draytek 2830 Hk.

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
418 Görüntüleme
(@mustafabali)
Gönderiler: 32
Trusted Member
Konu başlatıcı

MErhabalar;

Draytek 2830 cihazım var fakat ipyi yazdığımda ara yüze erişemiyrum(3 Gün önce başladı sorun)cihazı kapatıp açınca kısa süreli bir erişim sağlayabiliyorum. Fakat işlemler erişememe rağmen sıkıntı yaratmıyor. Arayüze erişememe sorunu neden kaynaklanıyor olabilir.

Gönderildi : 03/11/2016 09:32

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

draytek kapasitesinin üzerinde çalışıyor olabilir.

veya yakın zamanda firmware update yapıldı ise, bug bulunabilir.

ek olarak erişim portunu değiştirerek, test etmenizde fayda var.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/11/2016 11:53

(@HakanAkkan)
Gönderiler: 16
Eminent Member

Merhabalar,

Aynı sorun bende de vardı. Ben önce modeme reset attım bu sefer geç ulaştım modeme... Fakat; firmware upgrade den sonra düzeldi tavsiyem upgrade yapin firmware'i

Gönderildi : 04/11/2016 19:07

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

MErhabalar;

Draytek 2830 cihazım var fakat ipyi yazdığımda ara yüze erişemiyrum(3 Gün önce başladı sorun)cihazı kapatıp açınca kısa süreli bir erişim sağlayabiliyorum. Fakat işlemler erişememe rağmen sıkıntı yaratmıyor. Arayüze erişememe sorunu neden kaynaklanıyor olabilir.

Cihazın LOG larını incelemeden kesin birşey söylemek doğru olmaz onlarca nedenden dolayı bu sorun gerçekleşebilir.

Gönderildi : 06/11/2016 18:20

(@eroldursun)
Gönderiler: 2170
Famed Member

Dun bursa lokasyonumda su oldu arayuze http ve https ile erismek cok zor oldu cogu zaman timeout oldu.

Ama vpn ve diger fonksiyonlarda sorun yoktu cihaz mi arizalandi dedim ama durum su 80. 443 portlara erisim yavasti.

Simdi hersey normal

Gönderildi : 07/11/2016 00:50

Paylaş: