Forum

Draytek 2860 web ar...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Draytek 2860 web arayüz problemi

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
378 Görüntüleme
(@AyhanAcar)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba

Kullandığımız 2860 modeme ben dış ipsinden uzaktan web arayüzüne bağlanabiliyordum fakat bugün hiç bir işlem yapılmamasına rağmen web arayüzü gelmiyor. Telnet ile cihaza bağlanabiliyorum. Telnetten kontrol ettğimde http port 80 görünüyor. Bunun bir başka nedeni olabilirmi konu hakkında yardımınızı rica ederim. 

Gönderildi : 11/02/2015 02:09

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Uzaktan değil lokalden erişebiliyor musunuz ? Eğer erişiyorsanız ayarları tekrar kontrol edin. Yok erişemiyor iseniz cihazı kapatıp açıp deneyin bakalım erişebilecek misiniz? 

Gönderildi : 11/02/2015 17:59

(@AyhanAcar)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Uzaktan değil lokalden erişebiliyor musunuz ? Eğer erişiyorsanız ayarları tekrar kontrol edin. Yok erişemiyor iseniz cihazı kapatıp açıp deneyin bakalım erişebilecek misiniz? 

Merhaba

Lokalden denediğimde de web arayüzü gelmiyor. Telnet üzerinden sadece cihaza bağlanabiliyorum. Restart ettim fakat bir şey değişmedi.

iyi akşamlar 

Gönderildi : 12/02/2015 00:31

(@rafets-ayata)
Üye

Merhaba,

Cihazın konfig yedeği elinizde mevcut ise tamamen resetleyip deneyebilir misiniz ? 

Gönderildi : 12/02/2015 14:52

(@AyhanAcar)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Cihazın konfig yedeği elinizde mevcut ise tamamen resetleyip deneyebilir misiniz ? 

Merhaba

Draytek i fabrika ayarlarını çekip konfig yedeğini yükledim bir şey değişmedi.

Gönderildi : 12/02/2015 23:53

(@rafets-ayata)
Üye

Merhaba,

Draytek Force Firmware güncelleme işlemi için cihazın firmware indirin ve uygulayın sorun ortadan kalkacaktır. Bizzat aynı sorunu yaşayan müşterinizde bu şekilde yaptık.

Gönderildi : 18/02/2015 20:55

Paylaş: