Forum

modem ve router aya...

Bildirimler
Hepsini Temizle

modem ve router ayarları sorunu

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
376 Görüntüleme
(@rafetgurbuz)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

merhaba uzun bir süredir uydunet modeme router bağlı kullanıyorum fakat her bağlantı eziyet şeklinde modemin ve router in güç fişini aynı anda takınca bağlanıyor oda en fazla 2 cihaz aynı anda bağlanırsa oluyor 3. bir cihaz bağlayamıyorum neti bir cihazdan diğer cihaza aktarmak için güç fişlerini cekip tekrar takıyorum artık sorun olmaya başladı ne yaptıysam ayarlayamadım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ):...

Gönderildi : 21/07/2014 06:03

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Sorun ve çözüm çok enteresan siz bunu hizmet sağlayınız ile görüştünüz mü?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 06/08/2014 16:04

Paylaş: