Forum

Network Odasındaki ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Network Odasındaki kabloları etiketleme makinası

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
999 Görüntüleme
(@alpertopcu)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Sorum Network odasındaki kablolarımızın isimlerini, switch kodlarını üzerlerine yazabileceğimiz bir etiketleme sistemi yapmayı planladık. Aldığımız etiket makinasının bastığı etiketler sunucular sıcak hava üflediği için etiketleri kısa süre sonra tutmayıp, savruluyor. Özellkikle Network için kullanılan etiket makinası var mıdır?  Tecrübeli arkadaşlar bu konuda önerecekleri marka veya modeli paylaşabilirlerse çok yardımcı olurlar,

Çok teşekkürler

Saygılarımla 

Alper TOPCU

[email protected]

05398147519 

Gönderildi : 23/06/2014 19:10

(@k-leventbecit)
Gönderiler: 58
Trusted Member

Merhaba,

Dymo ve Casio olmak üzere iki farklı markanın ürünlerini kullandım. İkisinde de belirttiğiniz gibi bir sorun yaşamadım.  

Gönderildi : 23/06/2014 19:24

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Ek olarak bu kabloların envanterini çıkartıp elinizde muhafaza edebilirsiniz.Ayrıca plastik numaralar ile renkli şekilde numaralandırabilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 29/06/2014 21:50

Paylaş: