Forum

internet hızını ap ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

internet hızını ap ve modeme ayrı ayrı bölebilirmiyim?

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
482 Görüntüleme
(@KeremCivelek)
Gönderiler: 18
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak elimde iki adet laptop ve iki adet tp link td54w ile tp link tdw8901g modem bulunmakta  td54w modemi direk modem olarak kullanmaktayım ve laptoplardan birtanesi bu direk modeme bağlıyken diğer laptop ap olarak kullandığım  tdw8901g modeme bağlanıp internete çıkıyor herşey  tdw8901g ap üzerinden internete çıkan laptop için mükemmel ancak  td54w üzerinden internete çıkan bilgisayardaki ping çok yükseliyor şimdi benim sorum tam olarak modeme ve ap ye mevcut internet hızımı ayırabiliyirmiyim böyle birşey mümkün mü mümkün ise nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz? 

Gönderildi : 15/05/2014 12:35

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak elimde iki adet laptop ve iki adet tp link td54w ile tp link tdw8901g modem bulunmakta  td54w modemi direk modem olarak kullanmaktayım ve laptoplardan birtanesi bu direk modeme bağlıyken diğer laptop ap olarak kullandığım  tdw8901g modeme bağlanıp internete çıkıyor herşey  tdw8901g ap üzerinden internete çıkan laptop için mükemmel ancak  td54w üzerinden internete çıkan bilgisayardaki ping çok yükseliyor şimdi benim sorum tam olarak modeme ve ap ye mevcut internet hızımı ayırabiliyirmiyim böyle birşey mümkün mü mümkün ise nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz? 

Bunu başka marka cihazlarda rahatlıkla yapabilirsiniz, lakin TPLINK için firmayı arasanız yada user guida baksanız daha makul olur.

Gönderildi : 15/05/2014 12:48

(@semihimir)
Gönderiler: 310
Reputable Member

Merhaba,

TP-LİNK in bu ürünlerinde bant genşişliği özelliği yok. 

http://www.ucuzu.com/router-c3144/tp-link/tl-r470t-p46495874/

Linkteki load balance ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir.

Gönderildi : 17/05/2014 00:21

Paylaş: