Forum

tp link yönlen...

Bildirimler
Hepsini Temizle

tp link yönlendirme

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
477 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Selamlar

elimde tp-link 854w modem var. şöyle bir yapmak istiyoruz. şube ile merkez arasında (merkez ip 212.123.25.263 diyelim) arasında 1222 ve 3333 portları bir 192.168.1.56 local ip ye sahip bir bilgisayardaki programla iletişime geçip buradan bilgi almak için gerekli izinleri vermek istiyorum. bunun için ne yapmam lazım. benim anladığım yönlendirme yapacağım. aşağıdaki linkte anlatmış ama ben merkez sadec merkez ipsine izin vermek istiyorum bu linkte merkez ip yazacak yer bulamadım

http://www.hidden-sabotage.com/trojen-rat-remote-administrator-tools/15635-tplink-td854w-marka-modem-port-acma-porblemi.html  

Gönderildi : 07/11/2013 12:50

(@AyhanKOSOGLU)
Gönderiler: 112
Estimable Member

selamlar ;

internet de araştırdığım kadarı ile modeminizin wan arayüzünde firewall kısmında tek ip verme öezlliği yok. ( simülatör üzerinden ve web sayfasındaki kısmı açıklamalardan edindiğim bilgi bu, kesin açıklama değil ) normal şartlarda wan arayüzü kısmında yada wan ayarı kısmında ip tanımlaması yapabileceğiniz farklı bir alan / ekran olmalı. belirlediğiniz ip adresinin yada adreslerinin bu yönlendirmeye erişimine izin veren. ama dediğim gibi sizin modeminizde bu destek görünmüyor.

Gönderildi : 07/11/2013 14:21

Paylaş: