Forum

Enterasys Switch re...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Enterasys Switch resetleme

Enis Çetin
(@EnisCetin)
Üye

Merhabalar;

Enterasys B3G124-48 model 48 portlu bir swirch'im var. Cihazın konfigürasyonunu yaparken yanlışlıkla tüm kullanıcıları disabled yaptım 🙂 Şu an switche bağlanamıyorum. Resetlemeyi denefim. Ama resete basıldı demesine rağmen default kullanıcı ve şifreyle giremiyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.

Teşekkür ederim. 

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 13/08/2013 12:07
Cüneyt Alar
(@CuneytAlar)
Üye

[quote user="Enis Çetin"]

Merhabalar;

Enterasys B3G124-48 model 48 portlu bir swirch'im var. Cihazın konfigürasyonunu yaparken yanlışlıkla tüm kullanıcıları disabled yaptım 🙂 Şu an switche bağlanamıyorum. Resetlemeyi denefim. Ama resete basıldı demesine rağmen default kullanıcı ve şifreyle giremiyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.

Teşekkür ederim. 

[/quote]

Merhabalar, cihaz üzerinde konsol bağlantı varsa putty vb. bir program aracılığıyla resetleyiniz, çünkü üzerinden resetlenmeyebilir. Eğer konsol bağlantısı yoksa başka bir tarayıcıyla default kullanıcı adı şifresini girmenizi tavsiye ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/08/2013 12:50
Doğan ÖZTÜRK
(@DoganOZTURK)
Üye

Yanlış hatırlamıyorsam serialden bağlanırken,cihazı açılış ekranında boot mode de den resetleye biliyorsun.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/08/2014 02:52
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="Enis Çetin"]

Merhabalar;

Teşekkür ederim. 

[/quote]

Cihazın muhtemel olarak 1 ve 2 nolu portlarını loop yaptırarak açarsanız resetleyecektir. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/09/2014 22:51
Paylaş: