Forum

Enterasys Switch re...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Enterasys Switch resetleme

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
933 Görüntüleme
(@EnisCetin)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Enterasys B3G124-48 model 48 portlu bir swirch'im var. Cihazın konfigürasyonunu yaparken yanlışlıkla tüm kullanıcıları disabled yaptım 🙂 Şu an switche bağlanamıyorum. Resetlemeyi denefim. Ama resete basıldı demesine rağmen default kullanıcı ve şifreyle giremiyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.

Teşekkür ederim. 

Gönderildi : 13/08/2013 12:07

(@CuneytAlar)
Gönderiler: 6
Active Member

Merhabalar;

Enterasys B3G124-48 model 48 portlu bir swirch'im var. Cihazın konfigürasyonunu yaparken yanlışlıkla tüm kullanıcıları disabled yaptım 🙂 Şu an switche bağlanamıyorum. Resetlemeyi denefim. Ama resete basıldı demesine rağmen default kullanıcı ve şifreyle giremiyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.

Teşekkür ederim. 

Merhabalar, cihaz üzerinde konsol bağlantı varsa putty vb. bir program aracılığıyla resetleyiniz, çünkü üzerinden resetlenmeyebilir. Eğer konsol bağlantısı yoksa başka bir tarayıcıyla default kullanıcı adı şifresini girmenizi tavsiye ederim.

Gönderildi : 13/08/2013 12:50

(@DoganOZTURK)
Gönderiler: 1
New Member

Yanlış hatırlamıyorsam serialden bağlanırken,cihazı açılış ekranında boot mode de den resetleye biliyorsun.

Gönderildi : 24/08/2014 02:52

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhabalar;

Teşekkür ederim. 

Cihazın muhtemel olarak 1 ve 2 nolu portlarını loop yaptırarak açarsanız resetleyecektir. 

Gönderildi : 05/09/2014 22:51

Paylaş: