Forum

ip santral (voip)

Bildirimler
Hepsini Temizle

ip santral (voip)

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
401 Görüntüleme
(@mehmethanifi)
Gönderiler: 457
Prominent Member
Konu başlatıcı

Değerli hocalarım,

takıldığım bir konu hakkında sizden yardımlarınızı istirham ediyorum.

Dudulluda yeni alınan bir fabrikamıza ip santral kurulumu yapılacak bu yüzden oraya network altyapısı hazırlmama gerekiyor. Kablolar ne olmalı, internet hattımız ne olmalı? upload ve download hızı ne olmalı gibi)

Aynı zamanda Dudulluda bulunan 20 tane kullanıcım samandırada bulunan sunucularım üzerinden erp programını çalıştırmaları gerekiyor.

Ben 2008r2 de remoteapp ile bir icon oluşturup evdetest ettim iy çalıştığını gördüm ama samandırada bulunan internet adsl 4 mb. ve upload hızı 1mb bile değil. Gshdsl hattı almak istedik samandıraki fabrimıza mesefa uzak olduğu için 2 mb veremeyeceklerini söylediler.

Benim nasıl bir yol izlemem gerekyor teşekkürler... 

Gönderildi : 06/06/2013 12:11

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Değerli hocalarım,

takıldığım bir konu hakkında sizden yardımlarınızı istirham ediyorum.

Dudulluda yeni alınan bir fabrikamıza ip santral kurulumu yapılacak bu yüzden oraya network altyapısı hazırlmama gerekiyor. Kablolar ne olmalı, internet hattımız ne olmalı? upload ve download hızı ne olmalı gibi)

Aynı zamanda Dudulluda bulunan 20 tane kullanıcım samandırada bulunan sunucularım üzerinden erp programını çalıştırmaları gerekiyor.

Ben 2008r2 de remoteapp ile bir icon oluşturup evdetest ettim iy çalıştığını gördüm ama samandırada bulunan internet adsl 4 mb. ve upload hızı 1mb bile değil. Gshdsl hattı almak istedik samandıraki fabrimıza mesefa uzak olduğu için 2 mb veremeyeceklerini söylediler.

Benim nasıl bir yol izlemem gerekyor teşekkürler... 

DrayTek 3200 ile dört ADSL hattını karşılıklı olarak birleştirerek yüksek hız elde edebilirsiniz üçüncü bir hattıda internet için kullanırsınız bu şekilde yüksek hız sistemine sahip olursunuz ayrıca voip için önceliklendirme kullanıp sesin sürekli temiz akmasını sağlarsınız.

Gönderildi : 06/06/2013 16:39

Paylaş: