Forum

Switche bağlı makin...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Switche bağlı makinalara erişim kontrol

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
456 Görüntüleme
(@omerkiziltas)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

Öncelikle herkeze hayırlı günler diliyorum birşey sormak istiyorum benim elimde bir mini pc var pc nin sadece network çıkışı var elektriği de switche bağlı oldugu zaman alıyor bu mini pc ye bağlanmak istiyorum fakat tek bağlanma şansım pc nin bağlı oldugu switch üzerinden bağlanabilme

Bunu nasıl yapabilirim yani kısacası sormak istediğim şey bir switche bağlı bir makinaya switch üzerinden erişip dosya alışverişi yapma şansım var mı ama sadece switch üzerinden veya hub üzerinden?

Fikirlerini paylaşan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim 

Gönderildi : 16/02/2013 15:53

(@erkanbbayraktaroglu)
Gönderiler: 376
Reputable Member

Merhaba;

Eğerki mini pc dediğiniz cihazda uzaktan erişim, dosya paylaşım gibi yetkinlikleri varsa aynı networkte olacağınızdan dolayı ulaşmanız mümkündür.

İyi Çalışmalar

Gönderildi : 16/02/2013 16:32

(@omerkiziltas)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

yanlız tam olarak bir mini pc değil yani sizin tahmin ettiğiniz gibi bir pc değil bir tane ethernet çıkışlı içinde mikroişlemcisi ram leri olan bir devre diyim ben size içinde dos tabanlı bir program çalışıyor onun ve makinayı sadece hub ile çalıştırabiliyoruz onun ayarlarını değiştirmek için de hub ile makinaya bağlanmam gerekli bu yüzden fikirlerinizi bekliyorum

Gönderildi : 16/02/2013 17:15

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

yanlız tam olarak bir mini pc değil yani sizin tahmin ettiğiniz gibi bir pc değil bir tane ethernet çıkışlı içinde mikroişlemcisi ram leri olan bir devre diyim ben size içinde dos tabanlı bir program çalışıyor onun ve makinayı sadece hub ile çalıştırabiliyoruz onun ayarlarını değiştirmek için de hub ile makinaya bağlanmam gerekli bu yüzden fikirlerinizi bekliyorum

Bu cihazın bir network altyapısı var ise kendi bilgisayarınız üzerinden yapabilirsiniz, Windows sistemlerde ağ birleştirme işlemlerine bakın.

Gönderildi : 16/02/2013 22:48

Paylaş: