Forum

Network Manager ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Network Manager Önerisi

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
403 Görüntüleme
(@mahmutodabas)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıdaki özelliklere sahip Network Manager uygulaması almayı düşünüyorum. Önereceğiniz bir program var mıdır?

*  Aşağıadaki örnek  http://www.cozumpark.com/forums/thread/10128.aspx linkine aittir. buna benzer bir program aramaktayım.

- Terminal Bilgisayarlarını İzleme
- Terminal Bilgisayarlarını Uzaktan Kullanma
- Kelime Bazlı Filtreleme

- Uygunsuz Site Filtreleme
- Güvenli Site Tanımlama
- Program Yasaklama
- Süre Kısıtlamaları 
- Download Kısıtlamaları
- Windows Kısıtlamaları 
- Ekran Görüntü Kaydı
- MSN Konuşma Kaydı
Gruplandırma ve Gruba Özel Yapılandırma
- Firewall Kısıtlamaları
- Klasör Yasaklama
- Donanım ve Yazılım Envanteri
- Terminallere Mesaj Gönderme
- Terminal Bilgisayarını Kilitleme
- Uzaktan Kurulum
- Uzak Uygulama Çalıştırma
- Dosya Transferi

Gönderildi : 20/12/2012 18:13

(@YasinCeliloglu)
Gönderiler: 123
Estimable Member

Bunlarin hepsini tek bir uygulama alarak mi yapmak istiyorsunuz? Performansli olacagini sanmam. Boyle urunlerin varliginida cok iyi bilmiyorum. Ayri ayri tavsiyelerde bulunabilirim.

- Terminal Bilgisayarlari Izleme ve uzaktan komuta, ekran goruntu kaydi gibi seyler icin Idera Administration yada dameware

- Donanim ve Yazilim Envanteri icin Total Network Inventory

- Icerik Filtreleme, download kisitlama gibi konularda tartismasiz websense. alternatif olarak tmg kullanabilirsiniz

- Klasor yasaklama, windows kisitlamalari icin ortamda AD vardir sanirsam. Group policy ler yaratabilirsiniz.

- Msn konusma kayitlari tutmak yasaktir. Bunun icin port forwarding i yapilandirmaniz gerek.

- Microsoftun SCCM (System Center Configuration Manager) urununu kullanarakda Envanter yonetimi, uzak kontrol, dosya paylasimi gibi bir cok seyi kolaylikla yapabilirsiniz, 

Gönderildi : 02/01/2013 01:01

(@mahmutodabas)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

Yasin Bey Öneriniz için teşekkür ederim, fakat bu tarz uygulamalar var hatta mevcutta benim kullandığım bir uygulama var fakat winXP destekli Win7 ve Win8 de kullanamıyorum güncelleme yapmaya da pek niyetleri yok sanırım. Bu yüzden yeni ve stabil bir program arıyorum.

Gönderildi : 08/01/2013 17:57

Paylaş: