Forum

Fortigate hotspot

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fortigate hotspot

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
417 Görüntüleme
(@bilalhaksever)
Gönderiler: 354
Honorable Member
Konu başlatıcı

Fortinet cihazlarında hotspot özelliği kullananlar varmı.

Yaptığım araştırmada beyaz net'in Talia adlı uygulamasını gördüm.

Reelde bu uygulamayı kullananlar varmı.

Birde fortinet ürünlerinde zaman damgalanmasının olmadığı yönünde forumlarda yazılar gördüm.

Ve budurumu ana distribütör rzk'ya sordum.Önceki versiyonlarda bu durumun olduğunu,fakat yeni versiyonlarda

sorun çıkmadığını söyledi.Bir adet pc tib yazılımı için ayarlanıyor ve loglar buraya gönderilip zaman damgalanması yapılıyor dedi. 

Gönderildi : 27/11/2012 02:23

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Fortinet cihazlarında hotspot özelliği kullananlar varmı.

Yaptığım araştırmada beyaz net'in Talia adlı uygulamasını gördüm.

Reelde bu uygulamayı kullananlar varmı.

Birde fortinet ürünlerinde zaman damgalanmasının olmadığı yönünde forumlarda yazılar gördüm.

Ve budurumu ana distribütör rzk'ya sordum.Önceki versiyonlarda bu durumun olduğunu,fakat yeni versiyonlarda

sorun çıkmadığını söyledi.Bir adet pc tib yazılımı için ayarlanıyor ve loglar buraya gönderilip zaman damgalanması yapılıyor dedi. 

Bildiğim kadarı ile forti analyzer programı bu konuda oldukça iyi iş çıkartıyor ve sorun çıkartmıyor lakin lisans maliyetleri yüksek. Forti almaya karar verdi iseniz bir sorun çıkacağını sanmıyorum lakin maliyetler konusunda sorunlar varsa aynı işlemleri DrayTek cihazı ilede kolayca yapabilirsiniz.

Gönderildi : 27/11/2012 15:33

(@ZaferCAZOGLU)
Gönderiler: 10
Active Member

merhaba uzun zamandır çözüm parkı ziyaret etmiyordum.Hotspot uygulamaları konusunda arastırma yaparken çok az makale oldugunu fark ettim.Bu konu üzerinde uzun zamandır çalışıyorum.çok yakın bir tarihte müşterilerimde uygulama yapma şansı buldum ve gayet güzel çalışıyor. eğer ilginizi çeker ve konu fazla dağılmadıysa bilgi verebilirim.teşekkürler....

Gönderildi : 05/01/2013 02:44

Paylaş: