Forum

Modemde Voip Ayarla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Modemde Voip Ayarları Var Nasıl Kullanabilirim?

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
956 Görüntüleme
(@UMUTBAYGUT)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

İyi Forumlar;

Tilgin markalı bir modemim var . Voip Stp server ayarlarına felan rastladım. Acaba kendi evimde voip hizmeti açabilir miyim? İnternetten telefon görüşmesi yapabilir miyim?Bilgisayarımda herhangi bir değişiklik yapmam gerekiyor mu?  

Gönderildi : 04/05/2012 00:14

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

İyi Forumlar;

Tilgin markalı bir modemim var . Voip Stp server ayarlarına felan rastladım. Acaba kendi evimde voip hizmeti açabilir miyim? İnternetten telefon görüşmesi yapabilir miyim?Bilgisayarımda herhangi bir değişiklik yapmam gerekiyor mu?  

Bu modemler ISP ler tarafından hediye edilen modemler pekde öyle ağım şahım özellikleri olmadığı gibi genelde kullanım özellikleri belli bir firma ile çalışmak üzere kilitleniyor.

Gönderildi : 04/05/2012 02:23

(@UMUTBAYGUT)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

İyi Forumlar;

Bu modemler ISP ler tarafından hediye edilen modemler pekde öyle ağım şahım özellikleri olmadığı gibi genelde kullanım özellikleri belli bir firma ile çalışmak üzere kilitleniyor.

Peki ordaki voip sekmeleri felan işe yaramaz mı? ttnetten aldım ben bu modemi ."

Gönderildi : 04/05/2012 03:31

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Başka bir servis ya da ISP ile çalışabileceğini sanmıyorum.

Gönderildi : 04/05/2012 04:23

Paylaş: