Forum

Network Problemi Ha...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Network Problemi Hakkında

26 Yazılar
8 Üyeler
0 Reactions
855 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Cevaplar için teşekkürler ama hiç biri işe yaramıyor format ta atamıyor şirkette 100 e yakın pc var Active Direck. kurulu 10 gündür tanılama yapıyorum zor bitirdim tekrar başa dönemem...

Gönderildi : 03/04/2012 19:25

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33043
Illustrious Member Yönetici

system state yedeğini alın ayrıca bir de imajını sonra format atın, makineyi yeniden kurun aynı domain ismi ve aynı makine ismi ve aynı ip adresi ile sonra system state yedeğinden dönün ad verileri kaybolmaz.

Olurda bunu yapamazsanız imajdan geri dönersiniz bilgisayarı.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/04/2012 22:43

(@davuteren)
Gönderiler: 1584
Noble Member

Bence driver i kaldırıp sitesinden driver indirerek kurun, bazen windows updateleri ile driver lar sapıtabiliyor bu gibi davranışlar olabilir. driver i kaldırıp tekrar dan güncel driveri yüklemeniz

Gönderildi : 03/04/2012 22:57

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Anladığım Kadarıyla Direk çözümü yok Format atıp deneyecez.Ana çözümü bulan arkadaş olursa Lütfen cevaplarını esirgemesin.Ben biraz daha kurcalayacam serverı çözmeye çalışacam.

Gönderildi : 04/04/2012 13:35

(@Anonim)

ee bu şekilde kuruduğun sistemi işletemiyorsun zaten?

Ayrıca bence sistemde virüs var. ki buda sistemin çalışmasını enggeliyor olabilir.

Gönderildi : 05/04/2012 16:12

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Zaten şuan sistemi işletmeye başlamadıkki henüz yapım aşamasındayız.Zor gelen kısım tek tek kullanıcıları açmak..

Gönderildi : 05/04/2012 17:59

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Zaten şuan sistemi işletmeye başlamadıkki henüz yapım aşamasındayız.Zor gelen kısım tek tek kullanıcıları açmak..

hakan hoca yukarda yazmış system state yedeği alırsanız herhangi bir veri kaybı olmaz diye

Gönderildi : 05/04/2012 18:08

Sayfa 2 / 2
Paylaş: