Forum

Kablosuz adaptö...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kablosuz adaptör sorunu

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
386 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar.

Bilgisayarimda bagli bulunan wlan adaptör sayesinde internete giriyorum.Bilgisayar ilk acildiginda  internete girmiyor.Yeniden baslatiyorum bilgisayari fakat baglanti yine olmuyor.Fakat bilgisayari  kapatip yeniden actigimda baglanti oluyor.Bu komik sorun neden akynaklanir acaba.Yardimci olursaniz sevinirim.

Iyi calismalar.. 

Gönderildi : 28/02/2012 02:55

(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member

Hangi model wlan kulanıyorsunuz? Bide driver  tekrardan  yukleyin öyle bi deneyin. Eğer olmasa  farklı bi  wlan adaptor deneyin..

Gönderildi : 28/02/2012 13:12

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhabalar.

Bilgisayarimda bagli bulunan wlan adaptör sayesinde internete giriyorum.Bilgisayar ilk acildiginda  internete girmiyor.Yeniden baslatiyorum bilgisayari fakat baglanti yine olmuyor.Fakat bilgisayari  kapatip yeniden actigimda baglanti oluyor.Bu komik sorun neden akynaklanir acaba.Yardimci olursaniz sevinirim.

Iyi calismalar.. 

Sürücüyü kaldırıp yeniden kurmak en temiz çözümlerdendir.

Gönderildi : 28/02/2012 18:13

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Dediginiz gibi yaptim ertan bey.Sürücünun en son guncel versiyonunu indidim,bastan sorun yok gibiydi ama simdi tekrar basladi.Heralde cihaz  son gunlerini yasiyor.Bilgileriniz icin tesekkur ederim.

Iyi calismalar. 

Gönderildi : 07/03/2012 13:23

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Dediginiz gibi yaptim ertan bey.Sürücünun en son guncel versiyonunu indidim,bastan sorun yok gibiydi ama simdi tekrar basladi.Heralde cihaz  son gunlerini yasiyor.Bilgileriniz icin tesekkur ederim.

Iyi calismalar. 

Bunu süreklimi yapıyor yoksa belli bir süre kullandıktan sonra mı ?

Gönderildi : 07/03/2012 23:51

(@enverakkus)
Gönderiler: 30
Eminent Member

bilgisayarınızda vm ware kurulu mu? (desktop versiyonlarından herhangi biri) eğer kurulu ise vm ware in sanal ethernet kartlarını disable edin bu yüklü değilse diğer network kartlarını disable edip tekrar deneyin. 

Gönderildi : 08/03/2012 00:15

Paylaş: