Forum

adsl hakkında

Bildirimler
Hepsini Temizle

adsl hakkında

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
421 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

öncelik le herkeze merhaba bir kaç sorun olucak

ttnet tin  adsl kampanyasi hakkinda ufak bir arastirma yaptim.

8 limitsis paketin fiyati 109 lira

fakat ttnet hipernet 100 mb paket fiyati 149 lira burda bir muhamma var bu paket 8 limitsis assağa yukari 15 kati ama fiyatlar ayni hemen hemen burda nasil bir muhamma var.ttnetin kandirmalarindan biri mi bu.

hipernet ne oluyor vdsl lin yeni adi mi çünkü vdsl bağlanti göremedim fiyat listesinde ayrica bu hipernet benim elimde halı hazirda bulunan adsl modemlerim le çalişir mi yoksa bir sıkıntı yaratirmi.

diyer soru ise tek telefon hatti üzerinden 100 mb hipernet alsam bunu 100 bilgisayara dağitsam teorik olarak makine basina 1 mbit düsüyor.

bunun pratik de uygularken bu telefon hatti bu sistemi kaldirirmi.yada bana sorun çikartirmi.

simdiden tesekürler.

Gönderildi : 18/11/2011 18:35

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bu hizmet genel olarak santrale yakın kişilere verilir. Santralden uzaklaştıkça sinyal seviyesi düşer bu nedenle herkes bu hizmeti alamaz.8 mb internet bile 2 km uzaklıktaki mesafeye kadar destek vermektedir.Şu anki altyapılar kötü olduğundan bu kadar düşük hızlarla nete bağlanmaktayız. Zaten altyapı iyileşirse 8,4 mb bağlantılar mazi olacaktır.

Detayi çin http://www.ttnet.com.tr/web/307-1238-1-1/tur/destek/destek_-_bilgi_bankasi_-_sikca_sorulan_sorular_-_baglanti_cesitleri/ttnet_hipernet_paketleri#4  ayrıca 444 0 375

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/11/2011 18:44

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Yakınında Telekom var ise ; ziyaret edip teknik ekipten bilgi alırsan verimli olur

Gerekli hızların yüzde yüz verildiğini düşünmüyorum  - Paketler arasındaki farkı satın alma yaptığın da net göremeyebilirsin

Dediğim gibi ; teknik ekiple görüşme talebi yaparsan çok daha faydalı olur ; daha onceden benzer tercih yapma girişiminde bulunan arkadaşlar var ise;

Yazarlar ...

HİPERNET Paketleri 100Mb LİMİTSİZ 100 Mbps'ye kadar Limitsiz

X

Gönderildi : 18/11/2011 18:47

Paylaş: